Back to top

KONE KORUYUCU BAKIM

KONE koruyucu bakım, sorunların daha ortaya çıkmadan önce önlenmesine yardımcı olur. Ekipmanlarınızın bakımını kullanım şartlarına, yaşlarına ve diğer ilgili faktörlere uygun olarak yapıyoruz. Size özel hazırlanmış bakım planı, markalarına bakmaksızın tüm bileşen ve sistemlerin bakımlarının doğru zamanda ve ilgili tüm yönetmeliklere uygun olarak gerçekleştirilmesini temin eder.

KONE MÜŞTERİ HİZMETLERİ MERKEZİ

Sizin veya son kullanıcılarınızın ekipmanlarla ilgili bir sorunu olduğunda, müşteri hizmetleri merkezimiz arayabileceğiniz ilk noktadır. Yerel merkeziniz ile irtibata geçmek son derece kolay - tek yapmanız gereken ülkeniz için tahsis edilmiş telefon numarasını çevirmektir. Profesyonel personelimiz sizinle kendi lisanınızda konuşur, ekipmanınızı ve durumu bilir ve sorununuzu çözmek için bir servis teknisyeni gönderebilir.

ARIZA SERVİSİ

Asansör ve yürüyen merdivenlere yönelik Arıza Servisimiz sayesinde, beklenmedik ekipman arızaları, çalışmalarındaki kesintiler veya dengesiz çalışma durumlarına müdahale edilmesini sağlamak için bir servis teknisyeni hızlı bir şekilde sevk edilir. Bunun için tek yapmanız gereken Müşteri Hizmetleri Merkezimizi aramaktır. Sorunun sözleşmenizde belirlenmiş müdahale süresi dahilinde giderilmesini temin etmek için adresinize bir teknisyen gönderilecektir.

ONARIM SERVİSİ

Asansör veya yürüyen merdivenlerinizin arızalanması veya bileşenlerinin hasar görmesi halinde, KONE teknisyenleri bu sorunları giderebilir. Hatta teknisyenlerimiz düzenli olarak gerçekleştirilen bakım ziyaretleri esnasında onarım ihtiyaçlarını tespit eder ve böylece sorunların ekipmanınız devre dışı kalmadan önce giderilmesini sağlayabilir.

KONE CARE™ ONLINE

KONE Care™ Online ile nerede olursanız olun KONE servis ziyaretleri, servis talepleri ve onarım hizmetleri hakkında haberdar olabilirsiniz. Planlama ve bütçe yapmanızı kolaylaştıracak şekilde, ekipmanlarınızla ilgili performans, bakım, arıza ve onarım bilgilerine erişebilirsiniz.

VOICE LINK™ HİZMETİ

KONE Voice Link™ Hizmeti, kabin içine entegre alarm düğmesine basıldığında asansör yolcuları ile KONE Müşteri Hizmetleri Merkezi arasında iki yönlü sesli iletişime olanak tanır. Sistem müşteri ve bina adresini otomatik olarak tespit eder ve sorunların süratli bir şekilde çözülmesini sağlar.

ASANSÖRDE KALMA HALİNDE KURTARMA HİZMETİ

Asansörde Kalma Halinde Kurtarma Hizmeti, asansörde kalan yolcuların hızlı ve güvenli şekilde kurtarılmalarını temin eder. Acil durum prosedürümüz, müşteri hizmetleri merkezimizin servis talebi alması durumunda bir teknisyenin derhal gönderilmesini temin eder.

YETKİLENDİRME HİZMETİ

Asansör ve yürüyen merdivenlere yönelik Yetkilendirme Hizmeti, akredite edilmiş üçüncü taraflarca gerçekleştirilen yasal kontrollerin profesyonel bir şekilde koordine edilmesi ve yönetilmesini temin eder. Ziyaretlerin koordine edilmesi ve teknik yardım sağlanması da dahil olmak üzere, KONE'ye bu yasal kontrollere yardımcı olması veya yönetmesi yetkisini vererek emek ve zaman tasarrufu yapmanızı sağlar.

KONE Care 24/7 Connect™

KONE Care 24/7 Connect™, ekipmanlarınızın güvenlik ve güvenilirliğini geliştiren ve aralıksız çalışan bir uzaktan izleme ve sistem kontrol hizmetidir. Hizmet, KONE bakım faaliyetlerinin yanı sıra izlenen tüm ekipmanlarınızın durumu ile ilgili bilgiler vererek gönül rahatlığınızı arttırır. KONE ekipmanlarınızda tespit edilen sorunlara, siz ve KONE arasındaki sözleşme ile belirlenen servis saatleri ve süreleri bazında müdahale eder.

VERİ BAĞLANTI HİZMETİ

KONE Veri Bağlantı Hizmeti, kritik sorunlara anında müdahale edilmesini temin etmek için asansör ve yürüyen merdivenlerinizin performans ve güvenliğinin 24/7 bazda izlenmesini sağlar.

BİNA GÖREVLİSİ HİZMETİ

Asansör ve yürüyen merdivenlere yönelik Bina Görevlisi Hizmetimiz, KONE Koruyucu Bakım hizmetimizi tamamlayan takvim bazlı bir hafif kontrol hizmetidir. Kontrollerin sıklığı size uyacak şekilde kararlaştırılır.

KONE MOBİL CİHAZ UYGULAMASI

KONE Mobil Cihaz Uygulaması ile, dışarıda veya uzakta olsanız dahi tüm bakım çalışmaları ile ilgili gelişmeler konusunda bilgilendirilirsiniz. Ne gibi çalışmaların yapıldığı ve servis hizmetlerinin nasıl verildiği ile ilgili bilgileri her an öğrenebilirsiniz.

img_maintenance-campaign-teaser-image

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website