WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

Back to top

AÇIKLAMA

KONE Access™ çözümü, bir yandan kesintisiz bir insan akışı temin ederken diğer yandan azamigüvenlik sağlamak için asansörler, bina kapıları ve turnikelere sorunsuz entegre edilebilen bir erişim kontrol sistemi sunuyor.

Esnek ve özellestirilebilir çözümlerle değişen gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde uyarlanabiliyor. Dileyenler, daha fazla esneklik için herhangi bir üçüncü taraf erişim kontrol sisteminin KONE asansör sistemiyle entegre edilmesi seçeneğini de tercih edebiliyor.

FAYDALAR

  • KONE Access™ ile sorunsuz insan akışı ve gelişmiş güvenlik – Bina kapıları, turnike ve asansör sistemlerine entegre edilebilen erişim kontrol sistemi
  • Esnek ve modüler çözümlerle degişen ihtiyaçlarınıza kolaylıkla uyum sağlayabilme özelliği
  • Tek noktadan tek sistemle basit planlama, montaj ve işletme çözümleri
  • KONE tam erişim kontrol sistemi veya asansörlerinin herhangi bir erişim kontrol sistemiyle entegrasyonu arasında seçim özgürlügü

Önemli noktalar

kone

ERİŞİM KART OKUYUCULARI

Erişim kartı okuyucuları, kapıların veya asansör iniş çağrı istasyonlarının yanında monte edilebilir. Ayrıca, asansörlerin çalışma panelleri ve turnikeler ile entegre edilerek son kullanıcıların erişim kartlarını okutarak hedef katını aynı anda seçebilmelerini sağlamaktadır.

kone

ENTEGRE ERİŞİM VE DESTİNASYON KONTROLÜ

Binadaki kişilerin akışını geliştirmek için erişim kontrol sistemi destinasyon kontrol sitemleri ile bütünleştirilebilir.

KONE Turnstile 50 is ideal for offices, airports, and multifunctional buildings.

TURNİKELER

Turnike çözümlerimizi, destinasyon ve erişim özümlerimize entegre ederek, tutarlı tasarım, esnek kişiselleştirme özellikleri ve ziyaretçiler ile son kullanıcılar için geliştirilmiş bir rahatlıktan yararlanırsınız.

kone

KONTROL PANELLERİ

Şık kabin ve destinasyon işletim panellerimizin kullanımı kolaydır ve lobinizin görünümünü geliştirir.

kone

ERİŞİM YÖNETİM ARACI

Erişim yönetim aracımız, kullanımı kolay arabirimi sayesinde bina erişimi üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar.

kone

ERİŞİM KONTROL ARAYÜZÜ

Erişim kontrol sağlayıcınız varsa, çözümlerini asansör sistemimize entegre edebiliriz.

İlgili konular