WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website
Back to top

AÇIKLAMA

Destinasyon kontrol sistemleri (DCS), bir yandan asansör kapasitesi ve performansını geliştirirken diğer yandan binalardaki konforu da büyük oranda artırıyor. Kullanıcıların en uygun asansöre yönlendirilmesi, kabinlerin kalabalıklaşmasını önlüyor.

FAYDALAR

  • Piyasadaki en gelişmiş ve esnek teknoloji sayesinde, tek çözümde en iyi performans ve yolcu kolaylığı
  • Yolculara hedef katlarına göre bir asansör atayarak daha az kalabalık asansörler vegereksiz durakları ortadan kaldırmak
  • Yeni dokunmatik ekranlar ve akıllı telefonlar için mobil uygulamalar da dahil olmak üzere Çekici, kullanıcı dostu işletim panelleri
  • KONE Access veya üçüncü parti erişim kontrol sistemleri ile kolay entagrasyon

Önemli noktalar

img_pfi-destination-highlights-1

İKİ TİP DESTİNASYON KONTROL SİSTEMİ

Geleneksel asansör kontrol sistemleri, yalnızca istenen seyahat yönünü dikkate alırken KONE Polaris™ destinasyon kontrol sistemi, bekleyen yolcuların sayısının yanı sıra gidilecek olan katları da göz önünde bulunduruyor.

img_pfi_cop1

KONTROL PANELLERİ

Şık kabin ve destinasyon işletim panellerimizin kullanımı kolaydır ve lobinizin görünümünü geliştirir.

img_pfi-destination-highlights-2

AKILLI TELEFON UYGULAMASI

KONE RemoteCall ™ mobil uygulaması ile yolcular mobil cihazlarını kullanarak binanın herhangi bir yerinden asansör çağırabilirler.

img_pfi_remotecall

TABLET UYGULAMASI

KONE RemoteCall™ kullanıcıların özelleştirilmiş asansör çağrılarını, binanın herhangi bir yerinden hızlı ve kolay bir şekilde yapmalarına olanak sağlıyor.

img_pfi access2_951x535

ENTEGRE ERİŞİM VE DESTİNASYON KONTROLÜ

KONE destinasyon kontrol sistemi, güvenlik ve insan akışını daha da artırmak için KONE Access veya bir üçüncü parti erişim kontrol sistemi ile entegre edilebilir.

img_doors_turnstiles_content block_features and options

TURNİKELER

Turnike çözümlerimizi, destinasyon ve erişim özümlerimize entegre ederek, tutarlı tasarım, esnek kişiselleştirme özellikleri ve ziyaretçiler ile son kullanıcılar için geliştirilmiş bir rahatlıktan yararlanırsınız.

İlgili konular