WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website
Back to top

Tanım

Etkin yönlendirme ve iletişim, yoğun modern binalarda her geçen gün daha fazla önem kazanmaktadır. KONE bilgi çözümleri, asansör kabinlerinde ve binaların herhangi bir yerinde çokluortam ve web tabanlı içeriğin yanı sıra güvenlik ve bina ile ilgili bilgilerin paylaşılması amacına yönelik pratik yollar sunmaktadır.

KONE InfoScreen bilgi formunu indiriniz

Faydalar

  • Etkin iletişim kanalı: Tesis yöneticileri ve hizmet sağlayıcılara bina sakinleri ve ziyaretçilerle asansör kabinleri ve lobilerde iletişimde bulunma imkanı sunmaktadır.
  • Bina sakinleri ve ziyaretçiler için yönlendirme aracı: Bina sakinleri ve ziyaretçiler için özellikle yenileme veya inşaat çalışmaları esnasında etkin yönlendirme imkanları sunmaktadır.

Seçenekler

  • KONE InfoScreen Standard: Asansör konumu ve diğer bilgileri gösteren, düzenli olarak güncellenmesi gerekmeyen çevrimdışı bir sistemdir.
  • KONE InfoScreen Premium: Geniş bir yelpazeye yayılan içeriğin otomatik olarak uzaktan güncellenmesine imkan sağlayan çevrimiçi bir sistemdir.

İlgili konular