WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website
Back to top

Ürün bilgileri

Tanım

KONE E-Link™ ile tüm asansör ve yürüyen merdivenlerinizi tek bir konumdan takip edebilirsiniz. Sistem ekipmanlarınızın genel durumu, yoğunluk, trafik performansı ve kullanılabilirlik ile ilgili gerçek zamanlı bilgiler sunar.

KONE E-link™ broşürünü indiriniz

Faydalar

  • Kapsamlı izleme imkanları: Asansör ve yürüyen merdivenlerinizin çalışma durumlarını detaylı bir şekilde takip etmenize olanak sağlar.
  • Kolay uzaktan konfigürasyon ve yönetim: Ekipmanlarınızın konfigürasyonunu uzaktan kontrol etmenizi ve yönetmenizi sağlar.
  • Geniş kapsamlı çalışma verileri: Gerçek zamanlı olarak sunulan detaylı çalışma verileri.
  • Gelişmiş güvenlik ve kontrol: Önemli olayların yeniden izlenmesi ve analizi yoluyla güvenlik ve kontrolü geliştirir, ayrıca asansör modlarını uzaktan değiştirmenize ve asansörlerinizi uzaktan kilitlemenize de imkan sağlar.

Seçenekler

  • KONE E-Link™ Monitoring: Tüm ekipmanlarınızın durumunu tek bir ekran üzerinde detaylı bir şekilde görmenizi sağlar.
  • KONE E-Link™ Reporting: Asansör performansı (örneğin her kattan yapılan asansör çağrıları sayısı), destinasyon kontrol sistemi performansı (bekleme süreleri ve destinasyona varış süreleri), alarmlar, vb. ile ilgili kapsamlı raporlar sunar.

İlgili konular