Yeni ofisimize taşındık

25 Şubat 2013 itibari ile Merkez Ofis, İstanbul Bölge Satış, İstanbul Bölge Anadolu Yakası Servis ve Gebze Depo ofislerini tek bir çatı altında birleştirerek yepyeni ve modern bir ofise taşınmanın mutluluğunu yaşıyor, yeni ofisimizin siz müşterilerimize daha iyi hizmet sağlamamıza yardımcı olacağına çalışanlarımıza ise daha rahat bir çalışma ortamı yaratarak, esenliğine katkıda bulunacağına inanıyoruz.

Yeni ofis adresimiz: İçerenköy Mah. Değirmenyolu Cad. No:28 Asiaofispark B Blok D:3 Kat:2 34752 Ataşehir/İstanbul

Eko-etkinlik

Binanızın karbon ayak izini azaltan sınıfındaki en iyi eko-etkinlik

KONE'de biz daima devrimsel eko etkin teknolojimizle tanınıyoruz. Yenilenen asansör çözümümüz, sektör lideri enerji tüketim düzeylerini ek bir %35 oranında düşürür. Eko etkin bir KONE asansörün takılması binanızın karbon ayak izini düşürebilir, enerji maliyetlerinden tasarruf edebilir ve LEED ve BREEAM gibi önemli yeşil bina akreditasyonlarının alınmasına yardımcı olabilir.

Seyir Konforu

Mümkün olan en iyi yolcu deneyimi için en iyi seyir konforu

En son yenilikler, daha az gürültü/titreşim ve bina sakinleri için minimum rahatsızlıkla asansörlerimize daha sorunsuz bir biniş sağlar. EcoDisc® motorda ve merkezi vinçte yapılan geliştirmelerle çözümlerimiz daha alan ve enerji etkindir.

KONE Türkiye

KONE asansör, yürüyen merdivenler ve yollar için yaratıcı ve eko-etkin çözümler sunmaktadır. Tasarımdan başlayarak, imalat ve montaj aşamasına, montajdan bakim ve modernizasyon aşamasına kadar her adımda müşterilerine destek vermektedir.

KONE ile iletişim

Genel İletişim Numarası:
444 56 63

24 Saat Kesintisiz Arıza İhbar Hattı:
444 26 90

(Alan kodu çevirmeden lütfen arıza ihbarlarınızı her zaman ve sadece bu numaraya bildiriniz

Şikayet ve önerileriniz için:
0216 665 16 42
bahadir.koroglu@kone.com

KONE Referansları

Uphill Court/Teknik Yapı

Anadolu yakasında batı Ataşehir'de butik tarzda çok katlı konut konseptinde inşa edilen projede KONE tarafından tesis edilen 34 adet asansör bulunuyor.

VIA PORT Outlet Center

100 milyon dolarlık bir yatırımla gerçekleştirilen Via/Port projesinde alışveriş merkezi dışında etap etap tamamlanacak olan otel, hastane ve fuar alanı yer alıyor.

Medical Park, Antalya

Antalya'nın en büyük hastanesi olarak hizmet vermeye başlayan Medical Park'da KONE tarafından tesis edilen toplam 15 adet asansör bulunmaktadır.

Astrum Towers

Yüksek kalite anlayışıyla inşa edilen konutlarda KONE asansörleri tercih edildi.