KONE Sürdürülebilir Asansör Çözümleri

img_Company_looking over the city

BİZ KİMİZ

KONE olarak misyonumuz, kentsel yaşamın akışını geliştirmektir. Asansör ve yürüyen merdiven sektöründe global bir lider olarak KONE, asansör, yürüyen merdiven ve otomatik bina kapılarının yanı sıra, binaların ömür çevrimine değer katan bakım ve modernizasyon çözümleri sunmaktadır.

Daha etkin İnsan Akışı (People Flow®) sayesinde, insanların daha yüksek ve daha akıllı binalardaki hareketlerini güvenli, konforlu ve güvenilir hale getiriyoruz. Tüm dünyadaki ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte, şehirlerin yaşamak için daha iyi yerler haline gelmesine yardımcı oluyoruz. KONE 2020 yılında 9.9 milyar Euro'luk yıllık net satış gerçekleştirirken, yıl sonunda 60.000'den fazla çalışana sahipti. KONE Corporation’ın B sınıfı hisseleri Finlandiya’daki NASDAQ OMX Helsinki Ltd’de işlem görmektedir.

img_Company_urbanization at night

VİZYON VE STRATEJİ

Vizyonumuz en iyi İnsan Akışı (People Flow®) deneyimini yaratmaktır.

Amacımız, insanların bina içinde veya binalar arasında ulaşımlarının emniyetli, konforlu ve güvenilir olmasını sağlamak.

Şehirleri, yaşamak için daha iyi yerler haline getiriyoruz.

  • Vizyon ve stratejimiz ile ilgili daha fazla bilgiye kurumsal sitemizden (İngilizce) ulaşabilirsiniz.

KONE olarak daha iyi bir kentsel yaşama katkıda bulunmak istiyoruz.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website