Modernizasyonu neden KONE ile yapmalısınız?

KARŞILIĞINI TAM VEREN BİR YATIRIM

KONE yürüyen merdiven ve yürüyen yol modernizasyon çözümü güvenliği, güvenilirliği, erişilebilirliği ve görünümü geliştirmenin yanı sıra enerji maliyetlerini de düşürür.

DAHA MUTLU BİNA KULLANICILARI

Bizimle çalışmanız, binanızın ömrü boyunca daha fazla güvenilirlik, erişilebilirlik ve konfor sağlayacaktır.

SORUNSUZ MONTAJ SÜRECİ

Profesyonel bir şekilde yönetilen modernizasyon sürecimiz, bina sakinleri ve ziyaretçileri için rahatsızlığı en az düzeye indirir.

Yürüyen merdiven modernizasyon süreci

PLANLAMA

img_1_Project_planning-01-535x365.jpg

MONTAJ

img_2_Installation-01-535x365.jpg

TAMAMLAMA

img_3_Completion-01-535x365.jpg

Yürüyen Yol & Merdiven Modernizasyonu

Yürüyen merdiven modernizasyonunun faydaları

Modernizasyon, yürüyen merdivenlerinizin enerji tüketimi açısından verimli, güvenli ve güvenilir olmaya devam etmesini temin eder. Yürüyen merdivenlerin iskeleti binanızın ömrü boyunca fonksiyonelliğini koruyabilir. Ancak mekanik bileşenler aşınacak ve demode olacaktır. Basamakların, tırabzanların ve aydınlatma sistemlerinin modernize edilmesi, yürüyen merdiveninizin yeni ve modern bir görünümü muhafaza etmesine yardımcı olur.  

img_modernization-escalator-modernization-benefits-1-951x535.jpg

Daha İyİ performans

Modernize edilmiş bir yürüyen merdiven eski ekipmanlara kıyasla işlevini daha iyi yerine getirir. Modernizasyon, mevcut yürüyen merdiven veya yürüyen yollarınızda daha az bekleme süreleri ve daha az beklenmedik durumların yanı sıra daha az sayıda arızanın ortaya çıkmasını temin eder. Ekipmanınızın tahrik sistemi ve zincir bileşenlerinin yükseltilmesi, performansı üzerinde kayda değer bir gelişme sağlar.

img_modernizatimodernization-escalator-modernization-benefits-2-951x535.jpgon-escalator-modernization-benefits-2-951x535.jpg

Gelİşmİş güvenlİk

Güvenlik, her bir KONE yürüyen merdiven ve yürüyen yol için başlangıç noktasıdır Modernizasyon sayesinde yürüyen merdivenlerinizin daha da güvenli olmasını sağlayabilirsiniz. Elektrifikasyon, basamak zinciri, tahrik sistemi ve estetik görünümü kapsayan geniş bir güvenlik yükseltmeleri ve modüler modernizasyon paketleri yelpazesi sunuyoruz. Güvenlik yükseltmelerine yatırımda bulunarak, ekipmanlarınızın en son güvenlik yönetmelik ve standartlarına uygun olmasını temin edebilir, hem siz hem de müşterileriniz için daha fazla gönül rahatlığı sağlayabilirsiniz.

img_modernization-escalator-modernization-benefits-3-951x535.jpg

Bİnanız tamamlayan dİzayn

Yenilikçi dizayn, yürüyen merdiven veya yürüyen yollarınızı salt insanların hareket etmesini sağlamanın çok daha ötesine götürebilir. Geniş dizayn modernizasyonları yelpazemizle ekipmanlarınızı binanızın iç dizaynına mükemmel bir şekilde uyan göz alıcı bir mimari özelliğe ve önemli bir aydınlatma kaynağı haline dönüştürebilirsiniz.

img_modernization-escalator-modernization-benefits-4-951x535.jpg

Tasarruf sağlayan eko-verİmlİlİlİk

Eko-verimli yürüyen merdiven modernizasyon çözümlerimiz, son derece enerji tasarruflu ve kompakt bir tahrik sisteminin yanı sıra akıllı çalışma modları içermektedir. Yürüyen merdivenlerinizde ayrıca halojen aydınlatmaya kıyasla %80 daha verimli ve 10 kat daha uzun ömre sahip yenilikçi ve enerji tasarruflu LED aydınlatma sistemlerinin faydalarından yararlanabilirsiniz.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website