Modüler modernizasyon paketleri - kolay ve etkin bir şekilde harika geliştirmeler!

img_direct drive_951x535

Sürücü

Geleneksel bir dişli sürücünün son derece randımanlı KONE Direct Drive ile modernize edilmesi enerji tüketimini azaltıp güvenilirliği ve performansı arttırır. Kritik öneme sahip bileşenler kolay erişilebilir bir konumda olduğundan aksaklık süreleri minimize edilir ve bakım işlemleri hızlanır ve kolaylaşır.

img_modernization-escalator-mod-modernization-solutions-1

Zİncİr

Yağsız basamak zincirimiz yağ kokularını ve dış kaplamadan yağ sızması riskini ortadan kaldırır. Bu da yangın riskini büyük oranda azaltır ve bakım işlemlerini kolaylaştırır.

img_modernization-escalator-mod-modernization-solutions-2

Kontrol Bİrİmİ

Eski kontrol biriminin mikroişlemci tabanlı bir birimle değiştirilmesi güvenliği ve enerji verimliliğini büyük oranda arttırır. KONE 501 kontrol birimi daha fazla gönül rahatlığı sunmak için son teknoloji güvenlik izleme sistemlerine bağlanır.

img_modular escalator controller

Görünüm

Yürüyen merdiveninizin görünümünü binanızın iç tasarımıyla uyumlu hale getirmek - veya göz alıcı bir mimari özellik haline dönüştürmek - hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tırabzanları, erişim kapaklarını, tarak plakalarını, süpürgelik ve döşemeleri, temizleme ve dengeleme basamaklarını ve ayrıca aydınlatma sistemlerini tek tek veya tamamen değiştirebilirsiniz.

img_modernization-escalator-mod-modernization-solutions-5

Güvenlİk

Yürüyen merdivenlerinizin ilgili tüm yerel standartlara uygun olmasının temin edilmesi önemlidir. Fırçalı deflektör sistemleri, dinamik frenleme ve ilave güvenlik işaretlemeleri de dâhil, yürüyen merdivenlerinizi güncel hale getirecek tüm çözümleri sunuyoruz.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website