Yönetmeliklere uygun asansör çözümleri

img_wheelchair-elevator

EN81-70 ASANSÖRLER İÇİN ERİŞİLEBİLİRLİK

EN81-70 standardı, tekerlekli sandalye ve yürüme yardımcıları kullanan kişilerin erişimini kolaylaştıran kabin boyutları ve kabin içi aksesuarlarını tanımlamaktadır. KONE EcoSpace, MonoSpace 500, MonoSpace 700 ve MiniSpace asansörlerde EN81-70 standardına uygunluk bulunmaktadır.

img_vandal-resistant-signalization

EN81-71 KASITLI TAHRİBATA DAYANIKLI ASANSÖRLER

Kasıtlı tahribata maruz kalabilecek binalarda bulunan KONE MonoSpace 500 ve KONE MonoSpace 700 asansörlerin korunmasına yönelik olarak EN81-71 standardına uygunluk bulunmaktadır. Kasıtlı tahribata (vandalizm) dayanıklılık çözümleri arasında sağlam, sınırlı yanmazlık ve suya dayanıklılık özelliklerine sahip malzeme ve aksesuarlar bulunmaktadır.

img_shopping-center-elevator-escalator

EN81-72 İTFAİYECİ ASANSÖRLERİ

EN81-72 standardına uygun itfaiyeci asansörleri, kurtarma operasyonları için gizli kapı ve merdivenlere sahiptir. Asansör boşluğu ve kabindeki elektrikli bileşenler su sıçramasına karşı korumalıdır. Bu çözüm KONE MonoSpace 500 ve MonoSpace 700 için sunulmaktadır.

İlgili konular

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website