Asansör deneyimini yeniden tanımlayın

Hareket halindeyken gerçek zamanlı bilgilerle asansör kullanıcı deneyimini geliştirin ve heyecan verici, çok duyumlu bir sürüş deneyimi yaratmak için asansör aydınlatmasını kullanın. Asansör LED aydınlatmasına ek olarak, en iyi asansör deneyimini yaratmak için diğer akıllı bina yükseltmeleri de eklenebilir.

img_KONE-DX-Class-elevators-end-users-2-1440x670

Asansör Deneyiminde Aydınlatma & Eğlence

img_functional-durable-materials-APA-680x383

İşlevsel, dayanıklı malzemeler

Temizlemesi, bakımı her zamankinden daha kolay olan bir kabin içi ile bir asansör deneyimi tasarlayın ve parmak izi bırakmayan kaplamalar da dahil olmak üzere yeni yenilikçi malzeme yelpazemizle en iyi şekilde görünmeye devam edin..

Etkileyici asansör aydınlatması

Yeni LED asansör aydınlatma serimiz, çarpıcı asansör kabini aydınlatması için doğru ambiyansı yaratmak için kullanılabilen dağınık, doğrudan ve dolaylı aydınlatmayı içerir.

img_impactful-lighting-APA-680x383
img_KONE-Elevator-Call-680x383

Sağlık ve esenlik çözümleri

KONE'nin insan akışı uzmanlığı, çeşitli sağlık ve esenlik çözümleri ile birlikte, güvenliği artırarak ve daha sağlıklı bir bina ortamına katkıda bulunarak asansör deneyimini geliştirir.

İlham veren bilgi-eğlence çözümleri

KONE DX Sınıfı asansörler, canlı, net, kolayca güncellenebilir araç içi bilgi-eğlence ekranlarından tamamen özelleştirilebilir medya içeriğine kadar, yolcuları bilgilendiren, eğlendiren ve ilham veren bir asansör deneyimi yaratır.

img_infotainment-solutions-APA-680x383
KONE'de insana öncelik veririz. İnsanların ihtiyaç ve içgörülerine dayanan ilham verici deneyimlere odaklanarak şehirleri daha yaşanabilir yerler haline getirebileceğimize inanıyoruz. – Timo Tiainen, Direktör, Konsept ve Tasarım

Sürekli gelişen bir asansör deneyimi için dijital özellikli tasarım

Tam olarak doğru havayı yaratmak için duvarları LED asansör aydınlatmasıyla boyayın, tüm duvar boyunca göz alıcı reklamlar ve sürekli sosyal medya güncellemeleri ile yolcuların ilgisini çekin ve buna uygun seslerle asansör deneyimini daha da zenginleştirin.

İnce, uyarlanabilir desenler

Kapsamlı desen seçimimiz, hem uyarlanabilir hem de işlevsel olacak şekilde tasarlanmıştır ve bina tasarımınıza mükemmel bir şekilde uyan, aynı zamanda temizlemesi ve bakımı kolay olan ince ama etkili bir asansör kullanıcı deneyimi yaratmanıza yardımcı olur.

Çok yönlü renk ve malzeme paleti

Kapsamlı araştırmalara ve müşterilerle yakın işbirliğine dayanarak, tasarım vizyonunuza mükemmel şekilde uyan bir kombinasyonu bulmanızı mümkün olduğunca kolaylaştıran bir renk ve malzeme paleti oluşturduk

img_Versatile-color-and-material-palette-680x425
img_Red-dot-design-award-2012

Ödüllü tasarım

KONE DX Sınıfı asansörlerin tasarımı, ünlü Red Dot Award: Product Design 2020 yarışmasında dört ödül kazandı. KONE DX Sınıfı asansör iç koleksiyonu ve KONE DX Sınıfı dijital deneyim asansörü konsepti, üstün tasarım özellikleri, yenilikçiliği ve akıllı öğeleri nedeniyle ödüllendirildi.

YENİ KABİN TASARIMLARINDAN İLHAM ALIN

YENİ KABİN TASARIMLARINDAN İLHAM ALIN

Hazır asansör kabini tasarımlarımızı inceleyin veya malzemeleri, asansör aydınlatmasını ve aksesuarları birleştirerek kendi benzersiz asansör iç deneyiminizi yaratın. KONE Car Designer ile 3D modelleme ve daha fazlasıyla vizyonunuzu hayata geçirin.

Bizimle iletişime geçin

Bugün bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. KONE uzmanlarımızdan biri en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Sample form


+90


My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other

Bu formu göndererek kişisel bilgilerinizin toplanmasını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik politikamızı inceleyiniz.


WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website