WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

Back to top

Modüler asansör modernizasyon çözümleriyle dikkate değer gelişmeler

kone

ELEKTRİFİKASYON

Eski bir asansörün kontrol birimi ve elektrifikasyon sisteminin modernize edilmesi, güvenilirliği, eko-verimliliği, güvenliği ve erişilebilirliği geliştirir. Elektrifikasyon sistemlerimizin montajı hızlı olduğundan, bina sakinleri asansörü kısa bir süre içerisinde yeniden kullanmaya başlayabilmektedir.

kone

ASANSÖR TAŞIMA SİSTEMİ

Taşıma sistemi, asansörünüzün en zor işi yapan parçasıdır. Yıpranmış, demode kaldırma makinesinin değiştirilmesi güvenlik ve seyir konforu için hayati önem taşımaktadır.

kone

KABİNLER

Asansörlerin mekanik sistemleri halen iyi durumdayken kabin içinin yıpranması ve demode hale gelmesi yaygın görülen bir durumdur. Kabin modernizasyon çözümlerimiz, modern ve sağlam dizayn seçenekleri ve aksesuar yelpazemizle kabinlerin modern bir iç dizayna sahip olmasını sağlar.

kone

SİNYALİZASYON

Asansör sinyalizasyon sistemlerimiz yolcular için erişilebilirliği, güvenliği ve konforu geliştirir. Acil durumlarda 24 saat boyunca KONE Müşteri Hizmetleri Merkezi ile hızlı iki yönlü sesli iletişim imkanı sağlar.