KONE`den Asansör ve Yürüyen Yol Yenilikleri

İSPATLANMIŞ BİR TEKNOLOJİ LİDERİ

Sektörümüzde yenilik lideri olarak konumumuzu ortaklarımızla birlikte sürekli olarak pekiştiriyoruz. KONE'de araştırma ve geliştirme alanındaki geçmiş performansımız, tüm işletmelerimizde 3,000'den fazla patente sahip olduğumuz anlamına gelmektedir.

Bunu kentleşmeyi anlayarak, insanlar için geliştirmelere odaklanarak ve insanların ihtiyaçlarını ve fırsatları önceden belirleyerek gerçekleştiriyoruz - binaları geliştiren ve şehirlerimizi yaşamak için daha iyi yerler haline getiren yenilikler ve çığır açan buluşlar geliştiriyoruz.

Ve daha akıllı şehirler ve binalar çevresinde yeni ekosistemler ortaya çıktıkça, bina dizaynının asansörler, yürüyen merdivenler, hizmetler ve diğer kamu hizmetlerine entegre edilmesine yönelik çok büyük bir potansiyel ortaya çıkmaktadır.

KONE'nin yenilikleri ve çözümleri

img_Innovations_ultrarope innovation

KONE UltraRope™

Uzun bir teknolojik yenilikler serisindeki en son yeniliğimiz olan KONE UltraRope™, çok katlı binalar için yeni bir referans noktası belirlemektedir. Süper hafif KONE UltraRope teknolojisi, asansörlere eşsiz bir eko-verimlilik, güvenilirlik ve sağlamlık sunarken, aynı zamanda performansı da geliştirmektedir. KONE UltraRope™ mevcut çelik halatların yüksek enerji tüketimi, halat esnemesi, hareket eden büyük parçalar ve binanın salınması nedeniyle ortaya çıkan aksaklık süreleri gibi dezavantajlarını ortadan kaldırmaktadır. KONE UltraRope, asansörlerin gelecekte 1,000 metreye ulaşan yüksekliklere ulaşmasını sağlayabilecek bir yeniliktir.
img_Innovations_Ecodisc motor innovation

KONE EcoDİsc® motor

KONE EcoDisc kaldırma motoru KONE asansör çözümlerinin temelini teşkil eder. Makine 2012 yılında çeşitli avantajlar sağlayacak şekilde tamamen yenilendi. Yenilikçi bakır sargı sistemi ısınma yoluyla kaybolan enerji miktarını azaltarak, KONE asansörlerinin eskisinden çok daha enerji tasarruflu hale gelmesini sağlar. Yeni motor kontrol sistemi ve frenler sarsıntısız ve sessiz bir seyahat sunarken, aynı zamanda daha kompakt dizaynı yer tasarrufu sağlar.
img_Innovations_Kone monospace elevator innovation

KONE MonoSpace® asansör

KONE, 1996 yılında alçak veya orta yükseklikteki binalar için dünyanın ilk makine dairesiz asansörü olan KONE MonoSpace® ile sektörde devrim yaratmıştır. 2012 yılında tamamen yeni bir KONE MonoSpace asansör serisi piyasaya sürülmüştür. Yeni çözümler eskisine nazaran çok daha fazla enerji tasarruflu olup, sektör lideri seyir konforu sağlamakta ve ödüllü kabin içi tasarım özelliğine sahip bulunmaktadır. Daha fazla alan tasarrufu sunması sayesinde KONE MonoSpace, asansör modernizasyonuna ihtiyaç duyan binalar için ideal bir çözümdür.
img_Innovations_Kone minispace elevator innovation

KONE MİnİSpace™ asansör

KONE MiniSpace küçük bir makine dairesine sahip bulunan bir asansör olup en zorlu yüksek binalar için ideal çözümdür. KONE MiniSpace asansörlerin gücü enerji tasarruflu KONE EcoDisc® kaldırma makinesi ile temin edilmekte olup, bu asansörler üstün seyir konforu sağlamakta ve ödüllü kabin içi tasarım özelliğine sahip bulunmaktadır.
img_Innovations_Kone nanospace maximized space

KONE MaxİSpace™ modernİzasyon çözümü

KONE NanoSpace™, montajının son derece hızlı olmasının yanı sıra, mevcut kuyuda hiçbir değişiklik yapılmaksızın kabinin %50 daha büyük olmasını sağlamak için oldukça kompakt bileşenler ve yenilikçi teknolojiler kullanmaktadır. Daha fazla yer ve daha iyi erişilebilirlik sunmanın yanı sıra, maksimum konfor için sarsıntısız ve sessiz bir seyir temin eder. Eko-verimli KONE HybridHoisting™ sistemiyle ayrıca enerji tüketimi ve işletme maliyetlerinin azaltılmasına da yardımcı olur.
img_Innovations_Moscone convention center

KONE EcoMod™ yürüyen merdİven modernİzasyonu

Yürüyen merdiveninizin tamamını yenisiyle değiştirmek için yenilikçi ve sistematik bir yaklaşım. Bu çözüm, kirişin pahalı ve çevreye rahatsızlık verecek şekilde sökülmesine gerek kalmaksızın yepyeni bir teknoloji sunmaktadır. Çözüm aynı zamanda yeni ve montajı tamamlanmış ekipmanın enerji tüketimini ve işletme maliyetlerini de azaltmaktadır.
img_Innovations_Kone innotrack autowalk

KONE InnoTrack™ yürüyen yol

İnsanları uzak mesafelere çabuk ve rahat bir biçimde taşır. KONE InnoTrack yürüyen yollar, zemin yapılarında herhangi bir değişiklik yapılmasına gerek olmaksızın kolayca monte edilir ve modüler dizayn, uzunlukları ve konumlarının kolayca değiştirilebileceği anlamına gelir.
img_Innovations_Kone jumplift innovation

KONE JumpLİft İnşaat asansörü

KONE JumpLift inşaat ilerledikçe yukarı doğru taşınabilecek geçici bir makine dairesine sahip bulunan, inşaat süresi boyunca kullanım amaçlı bir asansördür. KONE JumpLift’in avantajları: daha hızlı ve daha güvenli bir inşaat süreci, cephenin daha erken kapatılması, daha düşük devre dışı kalma süreleri ve her türlü hava şartında daha güvenli taşıma
img_Innovations_Kone polaris destination control system

KONE Polarİs™ - varış yerİ kontrol sİstemİ

KONE Polaris asansör kullanım kapasitesini yükseltmekte, yolcu konforunu arttırmakta ve bekleme sürelerini azaltmaktadır. Aynı zamanda, binanın erişim kontrol sistemine entegrasyon vasıtasıyla güvenliği de geliştirmektedir. Yeni varış yeri kontrol panelimiz en son kapasitif dokunmatik ekran teknolojisi ve son derece sezgisel kullanıcı arayüzü ile zahmetsiz bir kullanıcı deneyimini temin eder. Daha da fazla konfor için, bina sakinleri KONE RemoteCall™ akıllı telefon uygulaması ile asansörü doğrudan mobil cihazlarından çağırabilir.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website