Sağlık ve Esenlik önemlidir

Güvenli ve temiz ortamlar önceliğimizdir ve öyle kalacaktır. KONE'nin bir dizi sağlık ve esenlik çözümünün yanı sıra insan akışı planlamasındaki uzmanlığı, müşterilerin binalarındaki kullanıcı yolculukları üzerine tekrar düşünmelerine ve yeni bir gerçekliğe hazırlanmalarına yardımcı olur.

KONE'nin yardımıyla güvende kalın

İnsanların günlük ortamlarla etkileşime girme şekilleri değişmektedir. KONE'nin bir dizi sağlık ve esenlik çözümüyle birlikte insan akışı uzmanlığı, binalarda daha güvenli kullanıcı yolculukları ve sağlıklı alanlar yaratmaya yardımcı olur.

Daha sağlıklı bir ortama katkıda bulunun

KONE'nin çözümleri ve hizmetleri sayesinde insan akışını yönetmeliklere uyacak şekilde optimize edebilir, gerçek zamanlı bilgi paylaşımı yapabilir, bakım ziyaretlerini önceden planlayabilir ve kullanıcılara fiziksel mesafeyi korumalarını hatırlatabilirsiniz.

Yüzeylere temas etme ihtiyacını azaltın

Yenilikçi temassız çözümlerimiz, temas gerektirmeyen ve verimli yolculukları mümkün kılar.

KONE'nin insan akışı konusunda bilgi birikimi ve uzmanlığı hizmetinizde

img_health-and-wellbeing_535x365-1

En iyi uygulamalar ve kılavuzlar

KONE'nin insan akışı planlaması konusunda segmente özgü örnekler içeren en iyi uygulamaları ve kılavuzları, yeni binaların iş devamlılığını sağlar ve destekler. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

img_health-and-wellbeing_535x365-2

Verileri içgörülere dönüştürmek

Güvenli ve sorunsuz bir ofis kiracılığı deneyimi mi istiyorsunuz? KONE'nin özelleştirilmiş asansör trafiği analizi, insan akışı raporu ve sağlık ve esenlik çözümleri portföyü; yeni binaların yeni normale hazır hale getirilmesine yardımcı olur. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

İlgili içerik

Burada KONE sağlık ve esenlik çözümleri olarak tanımlanan hizmetler, ürünler veya çözümler sağlık ve esenliği desteklemektedir. Bununla birlikte, çözümler, kullanıldıkları tesislerde hastalık veya enfeksiyonların meydana gelmeyeceğini garanti etmez. KONE, bu tesislerde meydana gelen enfeksiyon veya hastalıklardan ya da ortaya çıkan tıbbi sonuçlardan sorumlu tutulamaz.

İletişime geçebilirsiniz

Size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha detaylı bilgi vermek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Ekiplerimizden biri en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Sample form


+90


My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other

Bu formu göndererek kişisel bilgilerinizin toplanmasını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik politikamızı inceleyiniz.


WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website