KONE Elevator Call | Temazsız Asansör Deneyimi

Kullanıcıların akıllı telefonları aracılığıyla uzaktan asansör çağrılarını rahatça yapabilmelerini sağlar.

Kullanıcıların asansör çağrı düğmelerine dokunma ihtiyacını ortadan kaldırarak erişilebilirliği, insan akışını ve bina hijyenini iyileştirin.

Kullanıcılar, kat çağrı butonlarını kullanmak yerine, akıllı telefonlarındaki KONE Flow uygulaması aracılığıyla binanın herhangi bir yerinden asansör çağırabilir.

Akıllı bina uygulamalarınıza asansör çağrısı işlevleri ekleyin

Elevator Call API ile asansör çağırma özelliklerini dilediğiniz uygulamalarla entegre edebilirsiniz. Elevator Call API aracılığıyla, bir uygulama asansör çağrıları yürütebilir ve çağrı atanan asansör hakkında gerçek zamanlı veriler alabilir.

Asansör çağrı fonksiyonu bina yönetim sistemi ile entegre edilerek, ziyaretçi girişinden sonra asansör otomatik olarak doğru kata çağrılabilir. API ayrıca, binanın herhangi bir yerinden seçilen bir mobil uygulama ile uzaktan asansör çağrılarının hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasına olanak tanır. Gerçek zamanlı verilerle uygulama kullanıcıları, asansörün ne zaman geleceğini kontrol edebilir.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website