Binanızı bağlı asansörlerle geleceğe hazırlayın

Akıllı asansör deneyimi, binanızı kiracılar ve benzeri ziyaretçiler için daha çekici bir aday haline getirir. Dahili bağlantıyla geliştirilmiş, pazar lideri asansör teknolojisiyle binanızı geleceğe hazırlayın.

hero_KONE_cloud_city_final_1440x670

Akıllı Bina Çözümü | Buluta Bağlı Asansörler

Akıllı bina çözümleriyle değer katın

Pazar lideri asansör çözümlerimiz artık digital bağlantı ile birlikte sunuluyor. Bağlı asansörlerle, hayatı kullanıcılar için daha da kolaylaştıran ve daha rahat hale getiren akıllı bina çözümleri ve hizmetleri ekleyerek tamamen yeni bir kullanıcı deneyimi oluşturabilirsiniz.

Bunlara, daha kolay izleme ve sorun giderme için asansör durum verilerini bina yönetim sisteminize entegre etmek veya insanların akıllı telefon ya da başka bir mobil cihazla kolayca asansör çağırmalarına olanak tanımak gibi örnekler dahildir.

Bağlı asansörler yepyeni bir olasılıklar dünyasının kapılarını açar

img_KONE-technician-2_with_graphics_680x425

KONE akıllı bina çözümleri

KONE Konut Akışı; iyileştirilmiş erişilebilirlik, kolay erişim kontrolü ve yenilikçi iletişim yöntemleriyle gündelik hayatın karmaşasını ve stresini ortadan kaldırır. KONE 24/7 connect hizmetler, tahmine dayalı bakıma olanak tanımak için ekipman verilerini kullanır; bu da, sorunların bir arızaya veya hizmet kesintisine neden olmadan önce hızla tanımlanıp çözülebileceği anlamına gelir.


KONE 24/7 connect hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinin

İnsan Akışı Ekosistemi iş ortağı yenilikleriyle hayatı daha da kolaylaştırın

Sayıları giderek artan İnsan Akışı Ekosistemi iş ortaklarımız, kiracılar için hayatı daha da kolaylaştıran yenilikler geliştiriyor.

img_web-connectivity-Savioke_Relay_Dash_Hallway_highlight
img_KONE_mobile_resi_flow_with_graphics-680x425

Bina deneyiminizi özelleştirin

Yerleşik bağlantı ile kendi akıllı bina çözümlerinizi geliştirme özgürlüğüne sahip olursunuz; bu da, asansör deneyimini binanızın ve onu kullanan kişilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde daha da özelleştirmenize olanak tanır.

Binanızın güvenliğini ve emniyetini sağlayın

Siber güvenlik ve gizlilik, dijital dünyada müşterilerimizin huzurunu sağlamak için dijital hizmetlerimiz ve bağlantılarımıza göre tasarlanmıştır. Dijital ortamlarımızın günün her saati izlenmesi, onlara şimdi ve gelecekte sizin için düzgün şekilde bakmamıza yardımcı olur.

img_KONE-keeping-your-building-safe-and-secure-680x425
img_customer meeting_680x425

Akıllı bina çözümü iş ortağınız

Uygulama programlama arayüzleri veya kısaca KONE API'ler, iki uygulamanın birbiriyle iletişim kurmasına olanak tanır; bu da, uygulamanızın bağlı asansörlerimizle sorunsuz çalışabileceği anlamına gelir. Bağlı asansörler, KONE ve İnsan Akışı Ekosistemi iş ortaklarımızın akıllı bina çözümleriyle değer katmak için heyecan verici yeni fırsatlar sunar.

Kolay uzaktan ekipman izleme

Ekipman Durum API'miz ve Hizmet Bilgisi API'miz ile KONE ekipmanların durumuna ve bakım verilerine erişebilir ve izlemek ve raporlamak amacıyla kendi bina veya varlık yönetimi sistemlerinizde kullanabilirsiniz.

Geliştirici portalını ziyaret edin

img_easy-remote-equipment-monitoring-680x425
img_smooth-integration-of-new-smart-building-services-680x425

Yeni akıllı bina hizmetlerinin sorunsuz entegrasyonu

Asansör Çağırma API'mizle, asansör çağırma özelliklerini kendi son kullanıcı uygulamalarınıza entegre edebilirsiniz, örneğin insanların asansörleri akıllı telefonlarıyla çağırmasına olanak tanıyabilirsiniz. Servis Robotu API'miz, temizlik, teslimat ve güvenlik gibi hizmetler için kullanılan otonom robotları KONE asansörlerine entegre etmenizi sağlar.

İlgili konular

İletişime geçin

Size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha detaylı bilgi vermek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Ekiplerimizden biri en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Sample form


+90


My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other

Bu formu göndererek kişisel bilgilerinizin toplanmasını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik politikamızı inceleyiniz.


WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website