Yenilenmiş bir asansörü neden KONE ile kurmalısınız?

YENİLENMİŞ BİR ASANSÖR DEĞER KATAR

Yenilenmiş bir asansör sahip olduğunuz mülkün değerini arttırır, binanızı yeni alıcılar ve kiracılar için çekici hale getirir ve erişilebilirliği geliştirir.

ASANSÖRLER YAŞAM KALİTESİNİ ARTTIRIR

Asansörler insanların binanızda güvenli bir şekilde hareket etmesini kolaylaştırır ve üst katlara erişimi herkes için daha kolay bir hale getirir.

GÜVENİLİR BİR ORTAKLA ÇALIŞIN

İyi hazırlanmış bir plan sunabilen deneyimli bir ortak akıllı bir seçimdir. Asansörünüzün sorunsuz bir şekilde ve bütçenizi aşmadan zamanında kurulmasını temin edin. Test çalışmaları ve devir teslim sonrasında ihtiyaçlarınıza tam uygun ve doğru servis hizmetlerini size tavsiye edebiliriz.

DÜŞÜNDÜĞÜNÜZDEN DAHA KOLAY!

Binanıza yeni bir asansör kurulması, diğer birçok yenileme projesinden daha sorunsuzdur. Dünyanın dört bir tarafında her yıl binlerce yenilenmiş asansör kurma projesini bina sakinleri ve ziyaretçileri için asgari düzeyde rahatsızlıkla gerçekleştiriyoruz. Her proje kendi içerisinde benzersiz olduğundan, binanızın mimarisine ve müşterilerimizin kullanım ihtiyaçlarına en uygun çözümü tavsiye edebiliyoruz.

KONE yenilenmiş asansörler

ÜrünTanımHızMax. seyirMaks. yük
Maks. kişiGrup içerisindeki maks. asansör sayısı
KONE MonoSpace® 500Alçak ve orta yükseklikteki konut yapıları ve ticari binalarda tam asansör değişimi projelerine yönelik makine dairesiz asansör.1.75 m/sn
70 m
1150 kg
15 kişiye kadar
4
KONE ProSpace™Asansörsüz konut binalarına yönelik son derece kompakt bir asansör çözümü0.6 m/sn
30 m
675 kg
9 kişiye kadar
1

HER EV BİR ASANSÖRE LAYIKTIR

Yenilenmiş bir asansör montajı - adım adım kılavuz

Montaj sürecinin tamamını planlıyor ve koordine ediyoruz. Kendisini işine adamış bir proje yöneticisi, her şeyin bütçe dahilinde ve zamanında tamamlanmasını temin eder.

Karar verme

Öncelikle binanız için uygun çözümlerin yanı sıra resmi izinler ve devlet destekleri hakkında bilgi edinin ve ardından maliyeti kabaca hesaplayın. Size bu konuda yardımcı olabiliriz.

Fİnansman

Bu adım sonrasında projenin nasıl finanse edileceği, bu finansmanın ne kadarının devlet yardımıyla karşılanabileceği ve maliyetin bina sakinleri arasında nasıl paylaşılacağını belirleyin.

Planlama

Planlama aşamasında asansörün monte edileceği yeri belirleyecek, asansör kuyusu için mimari ve mühendislik dizaynlarını oluşturacak, asansör iç düzenini dizayn edecek ve ilgili tüm resmi izinlerin işleme alınmasını temin edeceğiz.

İnşaat

Bu aşama saha hazırlıklarını, asansör kuyusu kurma ve montaj çalışmalarını ve son temizlik işlemlerini kapsamaktadır. Asansörünüzü devretmeden önce tam bir güvenlik ve performans denetimi gerçekleştireceğiz.

Bakım

Koruyucu bakım hizmetimiz asansörünüzün tüm ömrü boyunca güvenli bir şekilde çalışmasını temin eder. Sorunların ortaya çıkması halinde, yetenekli yerel teknisyenlerimiz asansörünüzün mümkün olan en kısa süre içerisinde yeniden kullanılabilir hale gelmesini sağlayacaktır.

Binanız için doğru asansör - Haydi yapalım!

img_buildings-without-elevators-designing-1

Asansörünüz İçİn en uygun yerİn bulunması

Hemen hemen her binaya bir asansör monte edebiliriz. Asansörünüzün dahili mi yoksa harici mi olması gerektiğini merdiven boşluğunuzun boyutları ve şekli belirler.
Montaj seçenekleri:

  • Her iki tarafta merdivenler olacak şekilde merdiven boşluğuna montaj
  • Merdiven boşluğunun ortasına montaj
  • Bina dışına bir çıkıntıyla, merdiven boşluğuna kısmen montaj
  • Dış duvar üzerinde önceden monte edilmiş asansör boşluğuna montaj Asansör kuyusu önceden hazırlanıp yerine kaldırılarak monte edildiğinden, zaman ve para tasarrufu sağlar.
img_buildings-without-elevators-designing-2

Dİzayn seçİmİ

Her binanın iç dizaynı ve mimarisine uygun bir çözüm yaratabiliriz. Hem binanızın iç dizaynına hem de kabin duvar ve zemin malzemelerine uygun bir asansör kuyu malzemesi seçebilirsiniz.

img_buildings-without-elevators-designing-3-951x535.jpg

Fİnansman İmkanları

Birçok Avrupa ülkesi, binalara bir asansör kurulmasının toplam maliyetinin %60-70'ini karşılayan finansman desteği sunmaktadır. Genel olarak apartman yönetimleri, kredi alarak kredi geri ödemelerini aylık hizmet ücretleri yoluyla finanse eder. Bina sakinleri de buna göre maliyetleri nasıl paylaşacaklarını belirleyebilir. Size tavsiyelerde bulunmaya ve bir ön bütçe sunmaya hazırız. Destek için bizi aramanız yeterli.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website