KONE Asansör İş İlan ve Fırsatları

Dünya Kadınlar Günü

Cesaret ve başarıların takdir edildiği Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki şehirleri yaşamak için daha iyi ve daha sürdürülebilir yerler haline getirmek ve cinsiyet önyargısını kırmak için bize katılın. KONE'de her zaman herkese eşit fırsat sağlamaya çalışıyoruz. #IWD2022 #BreakTheBias

KONE “önce çalışan” dedi, sertifika sahibi oldu! Harika İş Yeri sertifikası KONE Türkiye’nin!

Great Place to Work Enstitüsü’nün Certified programını tamamlayan KONE çalışanı anketlerinden aldığı başarılı sonuçlar ile “Great Place to Work Certified” unvanı almaya hak kazandı. Programa 500 aşkın çalışanı ile dahil olan KONE’in kurum kültürü içerisinde çalışan deneyimi ölçümlendi.

img_Great place to work

Great Place to Work, küresel çapta uygulanan programıyla şirketlere işveren markalarını desteklemek ve kurum kültürüne güç kazandırmak için destek oluyor. 30 yıla dayanan global tecrübesiyle her sektörden farklı büyüklükteki şirketlerle yapılan çalışmalar, etkin liderliğe, çalışan bağlılığına, işveren markasına, verimliliğe ve finansal performansa güç katıyor.

Yetenekli çalışanlar bu şirketleri tercih ediyor

KONE Certified programına dahil olarak güven endeksini ölçümleyen çalışan anketlerinden aldığı başarılı sonuçlar sayesinde sektörde bir ilke imza atarak Certified unvanı almaya hak kazandı. KONE, insan odaklı yaklaşımları öncelikli kılarak parlak yeteneklerle çalışma fırsatı elde ederken,dünya çapında asansör ve yürüyen merdiven sektörüne hizmet anlayışı ve teknolojik çözümleriyle yön vermeye devam ediyor.

İşveren olarak KONE

NE YAPIYORUZ

KONE asansör ve yürüyen merdiven sektöründe global bir liderdir. Daha iyi bir yaşam için şehirlerin önemli bir etken olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultıda işimiz; dünyanın en iyi şehirlerini, binalarını ve kamusal alanlarını yapmaktır.

NEYE İNANIYORUZ

Performansı, çalışanlarımıza ilham vererek, onları teşvik ederek geliştirebileceğimize inanıyoruz. Buna bağlı olarak KONE'de kişisel gelişim güçlü bir şekilde desteklenmekte ve kariyer gelişimi için çok yönlü fırsatlar sunulmaktadır.

KONE olarak hedeflerimiz

img_Careers_Improving urban life

KENTSEL YAŞAMI GELİŞTİRME

Asansör ve yürüyen merdiven sektöründe global bir lider olarak, insanların yaşamlarını daha kolay ve daha konforlu hale getiren çözümler geliştiriyoruz. Bir KONE çalışanı olarak işimiz, kentsel yaşamın kalitesini geliştirmeye yardımcı olmaktır.

img_Careers_Growing together

BİRLİKTE BÜYÜME

Başarılı olmamızı sağlayan unsurların güçlü liderlik, ortak değerler ve kendini işine adamış çalışanlarımız olduğuna inanıyoruz.

img_Careers_Winning together

BİRLİKTE ÇALIŞMA

Müşterilerimize olan sözlerimizde duruyor ve güvenilir bir ortak olarak itibarımızı tutarlı bir şekilde geliştiriyoruz.

KONE Asansör İş İlan ve Fırsatları

Farklı ülkelerde sunduğumuz heyecan verici iş fırsatlarını inceleyin!

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website