Neden KONE'yi seçmelisiniz?

BİRİNCİ SINIF HİZMET

Dünyanın neresinde olursanız olun, global uzmanlığımızı profesyonel, yerel hizmetlere yönlendiriyoruz.

HEPSİ TEK BİR GÜVENİLİR ORTAKTAN

Her tip binaya uygun yüksek kaliteli asansör ve yürüyen merdiven sunuyoruz. Bakım ve modernizasyon hizmetlerimiz ekipmanlarınızın güvenilir ve güvenli olmasını temin etmektedir.

Her adımda size destek olan kendini adamış bir ortak

Bakımı iyi bir şekilde yapılmış asansör veya yürüyen merdivenlerin onlarca yıl hizmet verebileceğini biliyor muydunuz? KONE olarak asansör veya yürüyen merdivenlerinizin ömürlerinin tamamı boyunca size hizmet vermeye hazırız ve biz kendimizi buna adadık.

img_existing-buildings-tentants-happier

BİNA SAKİNLERİNİN MUTLULUĞUNU DEVAM ETTİRİN

Koruyucu bakım hizmetlerimiz, ekipmanlarınızın her zaman en iyi şekilde çalışmasını temin eder. Tüm dünyada hem KONE hem de diğer üreticiler tarafından üretilmiş bir milyondan fazla asansör ve yürüyen merdivene hizmet veriyoruz. Başlangıç noktamız bakım ihtiyaçlarınız anlamaktır. Böylece size en uygun bakım hizmetini sunabiliyoruz. Binanıza ve marka veya tipine bakmaksızın ekipmanlarınıza benzersiz bir şekilde uygun, özelleştirilmiş bir bakım planı sunuyoruz.

  • Bakım çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin
img_existing-buildings-planning-for-the-future

GELECEĞİN PLANLANMASI

KONE servis müşterisi olarak, ekipmanlarınızın durumunu ve son faaliyetlerini kolayca takip edebilirsiniz. Performans ve bütçe açılarından sürprizlerle karşılaşmamanız için ayrıntılı ekipman değerlendirmeleri ve planlama desteği sunuyoruz. Zamanı geldiğinde, iyi planlanmış bir modernizasyon ekipmanlarınızın güvenli bir şekilde çalışmaya devam etmesini, son güvenlik standartlarına uygun olmasını ve binanızın dizaynını tamamlayıcı özelliklere sahip olmasını temin eder.

img_existing-buildings-time-to-improve

EKİPMANINIZI GELİŞTİRMENİN ZAMANI GELDİ

En sağlam ekipmanlar dahi zamanın olumsuz etkilerinden nasibini alır. Modernizasyon çözüm paketlerimizle ekipmanlarınızı yükseltebilir, güvenlik, güvenilirlik, erişilebilirlik ve görünüm özelliklerini geliştirebilir ve ayrıca enerji maliyetlerini azaltabilirsiniz. Alternatif olarak tam değişim çözümlerimizle yeni bir başlangıç yapabilir, mümkün olan en kısa süre içerisinde yepyeni bir asansör veya yürüyen merdivenin sunduğu tüm faydaların keyfini çıkarabilirsiniz.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website