Baştan sona profesyonel ve sorunsuz süreç

img_modernization-process-solutions-1

1. Planlama

Öncelikle ekipmanınızın ve binanızdaki insan akışının durumunu inceliyor ve kullanabileceğiniz olası modernizasyon seçeneklerini değerlendiriyoruz. Ardından bir maliyet tahmini sunuyor ve finansman konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz.

Sözleşme imzalandıktan sonra modernizasyon planını tamamlamadan ve gerekli güvenlik prosedürlerini hazırlamadan önce bir saha ziyaretiyle birlikte planlama sürecine başlıyoruz.

img_modernization-process-solutions-2

2. Montaj

Her proje için özel bir plan geliştiriyoruz. Son proje programı üzerinde anlaşmaya varıldıktan sonra, çalışma alanını koruma altına alıyor ve montaj sürecine başlıyoruz. Eğer gerekirse, yolculara verilen rahatsızlığı en aza indirmek için çalışmalarımızı yoğunluğun düşük olduğu dönemlerde, örneğin, hafta sonları veya geceleri yapacak şekilde programlayabiliriz.

Proje ve montaj aşamalarının ilerleyişi hakkında sizi ve son kullanıcıları son gelişmelerden haberdar ediyoruz. Tam değişim gibi daha kapsamlı modernizasyonlarda, sahayı montaja hazırlamadan önce eski ekipmanları söküyor ve geri dönüşümünü sağlıyoruz. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra sahayı temizliyor ve son ekipman kontrollerini gerçekleştiriyoruz.

img_modernization-process-solutions-3

3. Tamamlama

Nihai devir teslim işlemlerini gerçekleştiriyor ve size teknik ve güvenlikle ilgili bilgiler sunmanın yanı sıra eğitim ve üçüncü taraf denetimleri konusunda destek veriyoruz.

Özelleştirilmiş KONE Care™ koruyucu bakım paketimizle ekipmanlarınızın tüm ömürleri boyunca güvenli ve güvenilir bir şekilde çalışmasını temin edebiliyoruz.

Gelecek için güvenle plan ve bütçe yapın

KONE’s handy service checklist helps you select the right maintenance services for your needs.

KONE Varlık Yönetimi Planlaması

KONE Varlık Yönetimi Planlaması, ekipmanların performansı ve bütçe açılarından sürprizlerle karşılaşma riskini ortadan kaldırır.

Ekipmanlarınızda detaylı bir durum tespiti gerçekleştiriyoruz ve uygun modernizasyon çözümlerinin yanı sıra, süreç boyunca binanızdaki aksaklıkları minimize etmek için en uygun çalışma programı ve iş için ayırmanız gereken bütçe konularında açık tavsiyelerde bulunuyoruz.

img_modernization-process-C4L

KONE Care for Life™

KONE Care for Life™ durum tespiti, asansör, yürüyen merdiven veya otomatik kapı gibi ekipmanlarınızın mevcut durumunun detaylı bir şekilde kontrol edilmesini sağlamaktadır.

Bu hizmet kapsamında tarafınıza ekipmanlarınızın mevcut durumuna bağlı olarak bileşenler ve sistemler ile ilgili detaylı bir analiz, dikkat edilmesi gereken alanların bir özeti ve potansiyel risklerin açıklamaları sunulmaktadır.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website