Asansör Güvenliği | Kabin Güvenlik Tertibatı

Güvenlik ortak bir çabadır.

Güvenlik, teknoloji ve bakım hizmeti sağlayıcılarından bina sahipleri ve ekipmanların kullanıcılarına kadar herkesi ilgilendirir. Altyüklenicilerimizin faaliyetleri de dahil, ticari faaliyetlerimizin yapısal ve global olarak uyumlu bir şekilde organize edilmesi ve yürütülmesini sağlamaya yönelik global politikalara, proseslere ve kurallara sahibiz.

Asansör veya yürüyen merdivenleri kullanan herkes, kendi davranışlarının bilincinde olmalıdır. Örneğin, bir yürüyen merdivendeyken çocukların elini tuttuğunuzdan ve asansör kapılarının kapanmasını engellemediğinizden emin olunuz.

Bina sahipleri ve bakım hizmeti sağlayıcıları ise ekipmanların bakımlarının profesyonelce yapılmalarını ve bunların iyi durumda tutulmalarını sağlama sorumluluğuna sahiptir.

Çocuklar ve güvenlik

Asansör ve yürüyen merdivenleri kullanmaya alışkın çocuklar sıkışma eğilimindedir. İşte bu nedenle KONE, ekipmanlara güvenli bir şekilde erişim söz konusu olduğunda çocukları önemli bir hedef kitle olarak görür.

Güvenlik yaklaşımımız hakkında daha fazla bilgi için Sürdürülebilirlik Raporumuza bakınız (İngilizce)

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website