KONE Asansör Değişimi ve Fiyatları

DX sınıfı asansörler ile bir binanın değerini artırın

img_increase_to_value_skyline-980x470

Komple asansör değişimi, binanızın değerini artırır ve binanın maliyetini azaltabilir. Asansör yedek parçaları da dahil olmak üzere asansör değişimi, bir binanın değerini de artırabilecek yepyeni bir bağlantılı asansörle binanızı geleceğe hazırlamanıza olanak tanır.

img_Get-more-value-out-of-every-square-meter-with-built-in-connectivity-680x425

Bir asansörü değiştirin, bağlantı ekleyin

Komple asansör değişimi, bir binanın değerini artıran yeni akıllı bina çözümleri ve hizmetleri eklemenizi sağlayan modern, bağlantılı bir asansör sunar. Bir asansörü değiştirin ve yerleşik bağlantıya sahip olun. KONE ve People Flow Ecosystem ortaklarımız tarafından geliştirilen akıllı bina hizmetlerinden faydalanmanızı sağladığından, asansör değiştirme maliyeti iyi bir yatırımdır. Ayrıca kendi hizmetlerinizi de bağlayabilir ve bir binanın maliyetini daha da düşürmeyi hedefleyebilirsiniz. Sonuç, kiracıların değişen ihtiyaçlarına göre gelişen özel bir deneyimdir.

Bağlantılı Asansörler

Kullanıcı deneyimini yeniden tanımlayın

Komple asansör değişimiyle bir binanın değerini artırın ve kullanıcılara hareket halindeyken gerçek zamanlı bilgiler, heyecan verici bir çok sensörlü sürüş deneyimi ve diğer akıllı bina uygulamaları sunun. Bir asansörü değiştirin ve erişilebilirliği ve kullanılabilirliği iyileştirerek günlük rahatlığı artırın.

Kullanıcı Deneyimi hakkında daha fazla bilgi edinin

img_Add convenience and comfort with innovative services 680x425
img_modernization_process_highlight_teaser-680x425

Asansörünüzü KONE Asansör ile değiştirin

Asansör değişiminden gerçekten faydalanmak için, daha akıllı binalar için deneyimli bir ortağa ihtiyacınız var. Bir asansörü bizimle değiştirin ve insan akışını sürekli olarak optimize etmek ve eski kullanıcıyı iyileştirmek için kullanılabilecek son kullanıcı davranışına ilişkin değerli içgörülerle mülkünüzü daha verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olabiliriz.

Partneleriniz olarak KONE hakkında daha fazla bilgi edinin

BİR SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK LİDERİ İLE ORTAK OLUN

BİR SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK LİDERİ İLE ORTAK OLUN

Uzman desteğimizle, komple yenileme projenizin sürprizler ve beklenmeyen maliyetler olmaksızın zamanında ve bütçeye uygun olarak yürütüldüğünden ve sektör kuralları ve standartları söz konusu olduğunda tüm kutuları işaretlediğinden emin olabilirsiniz. Bina yaşam döngüsü boyunca KONE'nin sizi nasıl desteklediği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Komple asansör değişimi – KONE DX Sınıfı asansörler

KONE MonoSpace® DX

Düşük ve orta yükseklikte konut amaçlı ve ticari binalar için çok yönlü makine dairesiz yolcu asansörü.

KONE MiniSpace™ DX

Orta katlı ve yüksek binalar için kompakt makine daireli, yüksek hızlı yolcu asansörü. 

KONE TranSys™ DX

Toplu taşıma, perakende satış ve hastane binaları için uyarlanabilir ve dayanıklı mallara yönelik yük asansörü. 

KONE NanoSpace™ DX

Kurulumu hızlı ve yerden tasarruflu, böylece mevcut kuyunuzda hiçbir değişiklik yapmadan %50'ye kadar daha büyük bir asansör kabininin keyfini kısa sürede çıkarabilirsiniz.

İlgili konular

İletişime geçin

Bugün bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. KONE uzmanlarımızdan biri en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Sample form


+90


My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other

Bu formu göndererek kişisel bilgilerinizin toplanmasını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik politikamızı inceleyiniz.


WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website