Back to top

Modernizasyonu neden KONE ile yapmalısınız?

KARŞILIĞINI TAM VEREN BİR YATIRIM

KONE asansör modernizasyon çözümü güvenliği, güvenilebilirliği, erişilebilirliği ve görünümü geliştirmenin yanı sıra enerji maliyetlerini de düşürür.

DAHA MUTLU BİNA KULLANICILARI

Bizimle çalışmanız, binanızın ömrü boyunca daha fazla güvenilirlik, erişilebilirlik ve konfor sağlayacaktır.

SORUNSUZ MONTAJ SÜRECİ

Profesyonel bir şekilde yönetilen modernizasyon sürecimiz, bina sakinleri ve ziyaretçileri için rahatsızlığı en az düzeye indirir.

img_time to modernize_535x318

MODERNİZASYON ZAMANI MI?

Bu basit sorular, ne zaman modernizasyona ihtiyaç olduğunu belirlemenize yardımcı olur:

1. Asansörleriniz sık sık bozuluyor mu?
2. Asansörünüzün kullanıcı güvenliği konusunda memnun musunuz?
3. Asansör iniş katıyla aynı seviyede duruyor mu?
4. Asansörünüzün iç kısmı kötü durumda mı?

KONE asansör modernizasyon süreci

Planlama

img_1_Project_planning-01-535x365.jpg

Montaj

img_2_Installation-01-535x365.jpg

Tamamlama

img_3_Completion-01-535x365.jpg

Asansör modernizasyonunun faydaları

img_elevator-modernization-benefits-1

Performans

Modernize edilmiş bir asansör görevini daha iyi yapar. Mevcut asansörünüzde daha az bekleme süreleri, daha az arıza ve daha az hayal kırıklıkları. Yeni ve güncel bir asansör kontrol biriminin yanı sıra uzun ömürlü ve enerji tasarruflu son teknoloji kaldırma makinemizle daha az onarım ihtiyacı. Güvenilir, şık görünümlü ve kullanımı kolay asansör kapıları ve sinyalizasyon sistemleriyle modernizasyonun sunduğu faydaların keyfini çıkarın.

img_elevator-modernization-benefits-2

Güvenlİk

Güvenlik en yüksek önceliğimizdir - yenilikçi geliştirmelerimiz ekipmanlarınızın daha güvenli olmasını sağlar ve size ve yolcularınıza daha fazla gönül rahatlığı sunar. Daha iyi çalışan kabin kapıları, sahanlık zemini ile asansör kabin zemini arasında hassas hizalanma, daha iyi görüş imkanı ve güvenlik hissi sunan gelişmiş aydınlatma, kabin içinde iki yönlü iletişim sistemi, elektrik kesintileri için acil güç kaynağı ve çok daha fazlası sayesinde çeşitli alanlardaki geliştirilmiş güvenlik özelliklerinden faydalanacaksınız.

img_elevator-modernization-benefits-3

Erişebİlİrlİk

İyi bir erişilebilirlik seviyesi bir asansörün ana niteliklerinden biridir. KONE'nin tam asansör değişimi çözümü ile asansör kabininizde %50'ye varan daha fazla alana sahip olabilirsiniz. Modernizasyon çözümlerimiz sayesinde asansöre tekerlekli sandalye veya bebek arabalarıyla girişi kolaylaştıran daha geniş açılır kapılara sahip olabilirsiniz. Zahmetsiz ve sorunsuz insan akışı binanızdaki herkes için yaşam kalitesini arttırır, mevcut ve potansiyel bina sakinleri ile mülk sahipleri için çekici kalmasını temin eder.

img_elevator-modernization-benefits-4

Görsel görünüm

İyi görünümlü bir asansör binanızı tamamlar ve asansör kullanımını hoş bir deneyime dönüştürür. Eski asansörünüzü modernizasyon projesinin bir parçası olarak modern bir asansöre dönüştürebilirsiniz. Asansörünüzü ağırlığını arttırmadan şık, sağlam ve temizlemesi kolay malzemelerle yenileyebilirsiniz. Arasından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli profesyonel olarak dizayn edilmiş kabin iç düzenleri sunuyoruz. Alternatif olarak hazır bir kabin dizaynında ayarlamalar yapabilir ya da kendi tercihlerinize uygun malzeme ve aksesuarları karıştırıp eşleştirerek tamamen kendi dizaynınızı oluşturabilirsiniz.

img_elevator-modernization-benefits-5

Eko-verİmlİlİk

Modernizasyon, asansörünüzün eko-verimliliğini büyük oranda geliştirebilir. Dişli tahrik sistemlerine sahip, iki hızlı sürtünme tahrikli veya hidrolik asansörlere kıyasla çok daha az enerji tüketen enerji tasarruflu KONE EcoDisc® motoru sunuyoruz. Kabin içinde enerji tasarruflu LED aydınlatma sistemlerimizin yanı sıra fazla frenleme enerjisini toplayarak elektrik besleme ağına geri gönderen enerji tasarruflu asansör tahrik sistemimizin sunduğu faydalardan da faydalanabilirsiniz. Ayrıca asansörün kullanılmadığı durumlarda kabinin otomatik olarak enerji tasarruf moduna girmesini sağlayan bekleme modu seçenekleri de sunuyoruz. Böylece hem paradan tasarruf edebilir hem de karbon ayak izinizi azaltabilirsiniz.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website