Asansör Yenilikçi Modernizasyon ve Montaj

Asansör modernizasyonu – insan akışında yeni çağ

Giderek dijitalleşen bir dünyada her şey birbirine bağlıdır - asansör modernizasyon maliyeti birçok avantajla dengelenir. Bir asansör modernizasyon kontrol listesiyle, KONE ve ortaklarımızdan yeni insan akışı çözümleri ve katma değerli hizmetler eklerken asansör güvenlik özelliklerini güncelleyebilirsiniz. Tesisinizin asansör modernizasyonu ile geleceğin akıllı bina teknolojilerinden yararlanmaya hazır olduğundan emin olurken insan akışını, operasyonel verimliliği ve asansör güvenliğini optimize edin.

img_Get-more-value-out-of-every-square-meter-with-built-in-connectivity-680x425

Sorunsuz insan akışı için bağlanın

Asansör modernizasyon maliyeti size ve kullanıcılarınıza kontrol sağlayan bağlantılı bir asansör sağlar. Binanızı geleceğe hazırlarken insan akışını optimize eden, kullanıcılar için günlük hayatı kolaylaştıran ve asansör güvenliğini artıran akıllı, katma değerli hizmetler ekleyebilirsiniz. Asansör modernizasyonu, binanızın kiracıların değişen ihtiyaçlarına göre gelişmesini sağlar.

Read more about connectivity

Kullanıcı deneyimini yeniden tanımlayın

Asansör modernizasyonu, kullanıcılara hareket halindeyken gerçek zamanlı bilgilerin yanı sıra heyecan verici, çok sensörlü bir sürüş deneyimi ve diğer akıllı bina uygulamaları sağlar. Asansör güvenlik özelliklerini güncellemenizi ve erişilebilirliği ve kullanılabilirliği iyileştirerek her günü daha kolay hale getirmenizi sağlar.

Read more about user experience

img_Add convenience and comfort with innovative services 680x425
img_modernization_process_highlight_teaser-680x425

Asansör modernizasyonu ve akıllı içgörüler

Daha akıllı binalar için deneyimli ortağınız olarak, asansör modernizasyonu sunabilir ve asansör güvenliğini artırmak, insan akışını optimize etmek ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için kullanılabilecek son kullanıcı davranışına ilişkin değerli içgörülerle mülkünüzü daha verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olabiliriz.

Read more about KONE as your partner

BİR SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK LİDERİ İLE ORTAK OLUN

BİR SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK LİDERİ İLE ORTAK OLUN

Tasarım ve inşaattan bakım ve modernizasyona kadar binanızın yaşam döngüsünün her aşamasında eko-verimlilik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Akıllı eko-şehirler, düşük karbonlu topluluklar ve net sıfır sürdürülebilir binalar için enerji verimli çözümlerimiz ve hizmetlerimiz, kentsel yaşam için daha sürdürülebilir bir geleceğe doğru devam eden geçişi destekliyor.

SINIFININ EN İYİ ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Bina yaşam döngüsünün her aşamasında enerji verimliliği hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

img_green-building-iso_668x376

SINIFININ EN İYİ ENERJİ VERİMLİLİĞİ

A sınıfı asansörler ve A+++ yürüyen merdivenler için en geniş ISO 25745 enerji verimliliği derecelendirme yelpazesine sahibiz.

img_sustainability-savings_668x376

%70'E VARAN ENERJİ TASARRUFU

Asansörlerinizi modernize etmek, yürüyen merdiveninizi %50'ye kadar modernize ederken %70'e varan enerji tasarrufu sağlayabilir. Modernizasyon çözümlerimiz, LED ışıkların yenilenmesinden enerji yenileme teknolojisine sahip tamamen yeni bir asansörün kurulmasına kadar uzanmaktadır.

img_sustainability-energy_668x376

%90'A VARAN ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin enerji verimliliğini artırmak için sürekli çalışıyoruz. Mevcut makine dairesiz asansörümüz, 90'lı yıllardaki asansörlerimizden %90'a kadar daha verimlidir.

Asansör modernizasyon çözümlerimiz

img_full-replacement-teaser-442x224

KOMPLE DEĞİŞTİRME

Komple değiştirme ile eski asansörünüzü tamamen kaldırıyoruz ve binanızın mevcut boşluğuna yepyeni, erişilebilirlik uyumlu bir asansör kuruyoruz. Aşağıdaki durumlarda bu seçeneği öneririz:

  • asansörünüz 25 yaşından büyük
  • güvenilmez, sıkışık veya yavaş
  • bazı kişilerin erişmesi ve kullanması zordur

ORTALAMA ZAMAN ÇERÇEVESİ 4-6 HAFTA *

img_modular-modernization-teaser-442x224

MODÜLER ASANSÖR MODERNİZASYONU

Kaldırma makinesi, elektrifikasyon sistemi veya kapılar gibi tüm sistemleri tek seferde güncelleyerek asansörünüzün performansını ve görünümünü yükseltebilir ve işletme maliyetlerini azaltabiliriz. Asansörünüz aşağıdaki özelliklere sahipse modüler modernizasyon idealdir:

  • 15 ila 20 yaşında
  • çok elektrik tüketmek
  • iniş katlarıyla tam olarak aynı hizada değil
  • modası geçmiş ve pratik olmayan bir iç mekana sahiptir

ORTALAMA ZAMAN ÇERÇEVESİ 1-2 HAFTA *

İletişime geçin

Size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında bize daha fazla bilgi vermek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. KONE uzmanlarımızdan biri en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Sample form


+90


My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other

Bu formu göndererek kişisel bilgilerinizin toplanmasını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik politikamızı inceleyiniz.


WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website