Tam mükafatın üç farklı unsurunu teşvik ediyoruz

TEMELLER

Bunlar sunduğumuz mükafatların temelini teşkil etmekte olup düzenli olarak alınır. Örnek: taban ücret, ödenekler, sosyal haklar

FIRSATLAR

Fırsatlar, performansınıza bağlı olan ilave mükafat unsurlarıdır. Örnekler: performansa dayalı ödeme ve takdir ödülleri

DENEYİMLER

Çalışanlarımızın kariyer hedefleri ve kişisel hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olan ve sağlıklı ve dengeli bir yaşam sürmelerine imkan tanıyan çeşitli deneyimler sunuyoruz. Örnekler: kariyer gelişimi, çalışan mutluluğu, performans yönetimi

Deneyim

Hedefimiz, her pozisyonda doğru yetkinliklere sahip, mümkün olan en iyi profesyonellere sahip olmaktır. Bu, bir çalışan ile yöneticisi arasında çalışanın mutluluğu, kariyer gelişimi ve çeşitli gelişim fırsatları hakkında yılda en az iki kez görüşme organize edilmesiyle vurgulanmaktadır.

img_We offer_Technician equipment van

KARİYER GELİŞİMİ

Çalışanlarımıza çeşitli kariyer geliştirme fırsatları sunuyoruz; sunulan imkanlar, yatay geçişlerden organizasyonda daha zorlu görevler üstlenmeye kadar çeşitlilik göstermektedir. KONE'de iş rotasyonuna önem verilmekte olup tüm açık pozisyonları dahili olarak ilan ediyoruz. Çalışanlar ilan edilen pozisyonların herhangi birine başvuruda bulunabilir, bu sayede olanaklar sonsuzdur.

Sürekli değişim ve işteki olumlu gelişmeler, çalışanlarımızın bulundukları pozisyonda kalmaya karar vermeleri durumunda dahi öğrenmelerine ve gelişmelerine olanak sağlar. Çalışanlarımızın gelişimlerini hızlandırmak için aynı zamanda KONE dahilinde danışmanlık hizmetleri sunuyoruz ve şirketler arası danışma programlarına katılıyoruz.

img_employees-construction-site-shanghai-951x535

ÖĞRENME FIRSATLARI

KONE, geniş bir profesyonel beceri yelpazesini kapsayan öğrenme programları düzenlemektedir. Bu programlar işbirliği ve kültürler arası bilgi paylaşımını geliştirmek ve mevcut yöneticiler ile geleceğin yöneticilerinin gelişimini temin etmek için ortak çalışma modellerini pekiştirecek şekilde dizayn edilmektedir. Sunduğumuz imkanlar proje yönetimi ve profesyonel becerilerden teknik eğitim ve satış eğitimlerine kadar geniş bir yelpazeye yayılan konuları kapsamaktadır.

KONE olarak kendimizi liderlerimizi geliştirmeye adadık ve bu nedenle liderlik ekiplerimizi inceliyor ve terfilerini düzenli olarak planlıyoruz. Ayrıca gelecekteki liderlerimizin gelişimine organizasyonumuz dahilinde yatırım yapıyoruz.

Çalışan mutluluğu ifadesi KONE için ne anlama geliyor?

Bizim için çalışan mutluluğu ifadesi, fiziksel, ruhsal ve sosyal açılardan sağlıklı olmaktır; iş ve kariyer bağlamında ise, dengeli bir yaşam sürme ile ilgilidir. Sağlığını Geliştir programları, KONE'deki çalışan mutluluğunu iyileştirmeyi hedefler. Sağlığını Geliştir programları, KONE'de çalışan mutluluğunun en görünür kısmını teşkil eder. Programlar toplam üç temel üzerine kuruludur.

img_We offer_Indian technicians

FARKINDA OL

Hem fiziksel hem de ruhsal açılardan kişisel sağlık risklerinin farkında olma

img_We offer_Us technicians van

AKTİF OL

Risklerle baş edilmesi ve ortadan kaldırılması veya sağlığın korunmasına yönelik kişisel önlemler alma 

img_We offer_Chinese technicians park

SORUMLU OL

Kişisel olarak fiziksel egzersiz alışkanlığını arttırmaya çalışma

Farklı ülkelerde sunduğumuz heyecan verici iş fırsatlarını inceleyin!

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website