Bakım hizmetlerimiz

KONE ile birlikte asansörleriniz, yürüyen merdivenleriniz için özel olarak hazırlanmış bir bakım planı oluşturun. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan hizmetleri seçin ve akıllı dijital araçlarla nerede olursanız olun güncel bilgiler alın.

img_Preventive_maintenance_02_Content_block-950x540

SİZE ÖZEL, SADECE SİZİN İÇİN

Esnek servis seçeneklerimiz sayesinde, herkese uyan tek bir çözümle yetinmek yerine benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılayan özel bir bakım planı oluşturmak için geniş hizmet yelpazemizden seçim yapabilirsiniz.

img_Preventive_maintenance_03_Content_block-950x540

NEREDE OLURSANIZ OLUN GÜNCEL BİLGİLER ALIN

Geçmiş, devam eden ve yaklaşan bakım çalışmalarını takip etmek zor olabilir. Yeni KONE Mobile uygulaması da dahil olmak üzere dijital kanallarımız, nerede olursanız olun size ve ekibinize 7/24 güncel bilgiler sunar.

Hangi seçenekler ve hizmetler size uygun?

Asansörler ve yürüyen merdivenler için olan bakım sözleşmenize neleri dahil etmek istediğinizi seçerken binanızın, ekipmanlarınızın ve kullanıcılarınızın ihtiyaçları üzerine düşünmekte fayda vardır. Aşağıda size yardımcı olabilecek konulara dair bazı örnekler verilmiştir.

Bina

img_icon_buildings_transparant

Binanız 7/24 mü erişilebilir mi, yoksa sadece mesai saatlerinde mi erişilebilir? Asansörün sıklıkla kullanıldığı yüksek bir bina mı? Binanız hangi amaca yönelik kullanılmakta?

Kullanıcılar

img_icon_users_transparant-2

Özel erişilebilirlik ihtiyaçları olan kullanıcılarınız var mı? Asansör gibi bir ekipman bozulursa siz ve kullanıcılarınız için ne gibi sorunlar ortaya çıkabilir?

Ekipmanlar

img_icon_elevator_transparant

Binanızda kaç adet ekipman var ve bunların markası ile modeli ne? Binanızdaki ekipman kaç yaşında ve ne durumda?

Önleyici Bakımlar

Asansörler ve yürüyen merdivenler için olan bakım hizmetlerimiz, büyük veya küçük tüm servis ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla temel ve özelleştirilebilir seçenekler içerir.

img_Preventive_maintenance_05_Content_block-950x540

TEMEL SERVİSLERİ BELİRLEYİN

Temel servislerimiz, mevzuata uygun bir şekilde yapılması gereken bakım da dahil olmak üzere, ekipmanınıza yönelik tüm temel bakım faaliyetlerini kapsar. Temel servisler ekipmanınızın bakımının nasıl yapılmasını istediğiniz, bakım denetimlerinde yardım ve bir arıza durumunda veya acil durumda yolcuların KONE ile nasıl iletişim kurabileceği gibi noktaları içerir.

img_Preventive_maintenance_06_Content_block-950x540

PERFORMANS VE VERİMLİLİĞİ ARTTIRIN

KONE 24/7 Connect ile öngörüye dayalı akıllı bakımdaki en yeni gelişmelerden faydalanın: daha az arıza, daha hızlı onarımlar, daha yüksek güvenlik ve ekipmanınızla ilgili olup biten her şeyin net bir resmi.

img_Preventive_maintenance_07_ Content_block-950x540

SORUNLARI HIZLI BİR ŞEKİLDE GİDERİN

Onarım ve arıza hizmetlerimiz, olası her durum için seçeneklere sahiptir: planlanmamış onarımlar, bozulmalar ve diğer arızalar ya da kapanmalar.

Her zaman, her yerde güncel bilgiler alın

Gerçek zamanlı bakım bilgileri daima ellerinizin altında

GÜVENLİ ELLERDESİNİZ

GÜVENLİ ELLERDESİNİZ

KONE ile çıktığınuz bakım yolculuğunuz ile, akıllı bakım hizmetlerimiz, asansörler ve yürüyen merdivenlere yönelik sözleşme seçenekleriniz hakkında bilgi edinin.

İlgili konular

İletişime geçin

Size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha detaylı bilgi vermek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Ekiplerimizden biri en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Sample form


+90


My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other

Bu formu göndererek kişisel bilgilerinizin toplanmasını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik politikamızı inceleyiniz.


WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website