Kendiniz ve kullanıcılarınız için daha iyi bir gelecek yaratın

KONE MonoSpace® asansörünüzün tüm potansiyelini ortaya çıkarmaya hazır mısınız? Binanıza uzun vadeli değer katan ve ekipmanınızın güvenliğini, performansını, enerji verimliliğini ve rahatlığını artıran modüler güncelleme paketleriyle yepyeni bir asansörün tüm avantajlarından yararlanın.

img_kone-monospace-upgrades-future-proof-your-building_680x425

BİNANIZI GELECEĞE HAZIR HALE GETİRİN

Ekipmanınızı modüler modernizasyon paketleri ile geleceğe hazır hale getirerek, akıllı bina sistemleri ve dijital çözümlerle uyumlu hale getirin. Bu sayede kiracı ve kat maliklerinin olası dijital ihtiyaçlarının ( mobil asansör çağrısı, mobil bilgilendirme ekranı, servis robotu asansör entegrasyonu, akıllı bina asansör entegrasyonu) karşılanması için yatırım maliyeti sıfırlanmış olacaktır.

img_kone-monospace-upgrades-inspire-your-users_680x425

SON KULLANICILARINIZA İLHAM VERİN

Kullanıcıların bağlantı kurabildiği bir bina inşa edin. Değer katan ve birden fazla duyuya hitap eden akıllı uygulamalar, hareket halindeyken kullanıcıları bilgilendirir ve eğlendirir, ayrıca asansör erişilebilirliğini ve kullanılabilirliğini iyileştirir.

KONE MonoSpace® DX modernizasyon paketleri için hızlı kılavuzumuzu hemen inceleyin

KONE MonoSpace® DX modernizasyon paketleri için hızlı kılavuzumuzu hemen inceleyin

KONE MonoSpace® DX modernizasyon paketleri için hızlı kılavuzumuzu hemen inceleyin

Modernize edilmiş KONE MonoSpace® DX asansörünüzü tanıyın

img_kone-monospace-upgrades-elevator_1400x1673

Ekipmanınızı geliştirmenize yardımcı olacak güncelleme paketlerini buradan keşfedin

İhtiyacınıza göre hangi ekipman güncelleme çözümlerinin gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşıladığını öğrenin. Kurulum, bina kullanımında minimum kesinti ile aşamalar halinde yapılabilir.

EKOLOJİK VERİMLİLİK HEDEFLERİNİZE ULAŞIN

EKOLOJİK VERİMLİLİK HEDEFLERİNİZE ULAŞIN

Binanızın yaşam döngüsünün her aşamasında eko-verimlilik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Akıllı ekolojik şehirler, düşük karbonlu topluluklar ve net sıfır sürdürülebilir binalar için enerji verimli çözümlerimiz ve hizmetlerimiz, kentsel yaşam için daha sürdürülebilir bir geleceğe doğru devam eden geçişi desteklemektedir.

İletişime geçin

Bugün bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. KONE uzmanlarımızdan biri en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Sample form


+90


My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other

Bu formu göndererek kişisel bilgilerinizin toplanmasını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik politikamızı inceleyiniz.


WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website