Genel işe alım süreci

BAŞVURU

"Şimdi başvurun" sayfamızda yayınlanan açık pozisyonların herhangi birine doğrudan başvuru yapabilirsiniz. Alternatif olarak, belirli beceri veya deneyimlere sahip personele ihtiyaç duyduğumuzda aramalar gerçekleştirdiğimiz global aday veritabanımıza bir açık başvuru bırakabilirsiniz.

MÜLAKAT

Çevrimiçi başvuru formunu doldurup gönderdikten sonra, e-posta ile otomatik olarak bir onay mesajı alacaksınız. Yerel İK departmanı ve bölüm müdürü başvuruları inceleyecek ve elemeler sonrasında kalan adayları mülakata davet edecektir. Nihai seçim yapılmadan önce birkaç mülakat turu gerçekleştirilebilmektedir.

NİHAİ SEÇİM

Seçim yapıldıktan sonra mümkün olan en kısa süre içerisinde tüm başvuru sahipleriyle e-posta veya telefonla irtibata geçilir. İşe alım sürecinin süresi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir ve bu nedenle nihai seçim ile ilgili bilgilerin ne kadar sürede alınabileceği konusunda bir tahminde bulunamıyoruz.

KONE Uluslararası Stajyer Programına (ITP) başvuru süreci

BAŞVURU

Uluslararası Stajyer Programı pozisyonları Ocak ayının başlarında "Şimdi başvurun" sayfasında yayınlanmaktadır. Maksimum iki pozisyona ayrı ayrı başvuruda bulunabilirsiniz. Çevrimiçi formu doldurun ve başvuru mektubunuz ve özgeçmişinizle birlikte güncel transkriptinizi İngilizce lisanında ekleyin.

MÜLAKAT

Başvuru süresi Şubat ayının ortalarında sona ermektedir. Bu tarihten sonra en uygun olan adaylar mülakat için davet edilir. Mülakatlar genelde stajın yapılacağı birimdeki bölüm müdürü tarafından organize edilir. Mülakatlar Şubat ve Mart aylarında gerçekleştirilir.

NİHAİ SEÇİM

Nihai seçim işlemi stajın yapılacağı birim tarafından en geç Nisan ayında yapılır ve tüm başvuru sahipleriyle e-posta veya telefonla iletişime geçilir.

İlgili konular

Farklı ülkelerde sunduğumuz heyecan verici iş fırsatlarını inceleyin!

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website