Zorlukların üstesinden gelin

Öğrenci ve yeni mezunlar için tez çalışmaları, stajyerlik ve giriş seviyesi iş imkanları gibi hem global hem de yerel olanaklar sunuyoruz. Çok kültürlü çalışma ortamımızda tüm dünyada değer verilen deneyimler kazanabilirsiniz. Aynı zamanda Uluslararası Stajyerlik Programımızda uluslararası deneyim kazanma imkanına da sahipsiniz.

KONE ULUSLARARASI STAJYER PROGRAMI

Uluslararası Stajyer Programımız (International Trainee Program - ITP), öğrenimlerinin en az yarısını tamamlamış üniversite öğrencilerine yönelik olup KONE'de kariyer yapmak için mükemmel bir basamaktır.

STAJYERLİK VE GİRİŞ SEVİYESİ FIRSATLAR

İş dünyasına atılmanın ve KONE'de potansiyel bir kariyer yapmanın harika bir yolu olarak, stajyerlik ile ilgili fırsatlar ve mezuniyet tezlerine yönelik çalışmalar konusunda daha fazla bilgi edinin.

EĞİTİM KURUMLARIYLA ORTAKLIKLAR

Heyecan verici ve çok çeşitli projelerin paylaşılması ve geliştirilmesinde eğitim kurumları, üniversiteler ve yönetim ve işletme okulları ile çalışmaktan gurur duyuyoruz.

KONE Uluslararası Stajyer Programı (ITP)

Öğrencilere ve yeni mezunlara KONE Uluslararası Stajyer Programı (ITP) ile her yıl dünyanın dört bir tarafındaki ilginç projelerde çalışma ve gelişmeye yönelik fırsatlar sunuyoruz. ITP pozisyonlarının birçoğu işletme, mühendislik, bilgi teknolojileri veya hukuk alanlarında eğitimi gerektirmektedir. Ancak diğer disiplinlerde öğrenim gören öğrencilere yönelik fırsatlar da bulunmaktadır.

img_group-discussion-lecturer

Staj İçİn ön şartlar

KONE Uluslararası Stajyer Programı (ITP), öğrenimlerinin en az yarsını tamamlamış üniversite öğrencilerine yöneliktir. Uluslararası Stajyerlik için iyi İngilizce bilgisi gereklidir. Birçok durumda ayrıca staj yapacağınız ülkenin lisanına da aşina olmanız gerekir.

Programda ilgi çekici durumlarla karşılaşacak ve global bir şirket olarak KONE'yi yakından tanıyacaksınız. Uluslararası Stajyer Programı ayrıca KONE'de kariyer yapmak için mükemmel bir basamak niteliğindedir.

img_De Rotterdam_De Rotterdam Challenge

Pratİk düzenlemeler

Staj 3 ile 6 ay arasında sürmekte olup genelde Nisan ile Haziran ayları arasında başlar. Uluslararası Stajyer Programına seçilmeniz halinde, staj yapacağınız ülkeye gidiş-dönüş seyahat masraflarınızı biz karşılıyoruz ve ayrıca stajyer maaşı veriyoruz. Yerel KONE birimi kalacağınız yeri bulmanızda size yardımcı olacak ve ihtiyacınız olduğunda irtibata geçebileceğiniz bir görevli tayin edecektir. Staj yapacağınız ülkeye hareket etmeden önce ikamet ve çalışma izinlerini (gerekiyorsa) almanın yanı sıra kişisel sigorta yaptırmak stajyerin sorumluluğundadır.

Uluslararası Stajyer Programı pozisyonları için başvuru dönemi her yıl Ocak ayında başlar ve birkaç hafta boyunca açık kalır.

Stajyerlik ve giriş seviyesi fırsatları

img_We offer_Indian technicians

Staj ve tez çalışmaları

Öğrencilere, KONE'nin dünyanın dört bir tarafındaki birimlerinde birçok yerel staj imkanları sunuyoruz. Staj çalışmaları KONE'de bir kariyer yapmanın harika bir başlangıç noktasıdır ve ilginç imkan ve fırsatlar sunmaktadır. Ülkenizdeki staj fırsatları hakkında daha fazla bilgi için en yakın KONE ofisi ile irtibata geçiniz.

Mezuniyet tezi çalışmaları, mezun olmadan önce KONE'yi yakından tanımanız için iyi bir yoldur. Bu işbirliği ile siz değerli bir anlayış ve deneyime sahip olurken biz de taze fikir ve bilgiler kazanacağız.

img_Careers_Growing together

Bİr karİyere başlayın

KONE'de yeni mezunlar için geniş bir iş fırsatları yelpazesi sunuyoruz. Ayrıca öğreniminizi tamamlamanız için intibak ve eğitim imkanları da sunuyoruz. KONE'de daha ilk günden gerçek projelerle işe başlarsınız. Deneyimli iş arkadaşlarıyla çalışmak, becerilerinizi geliştirmenizde yardımcı olur. KONE yenilikçi bir şirkettir - yeni fikirlere ve yeni düşüncelere değer veriyoruz.

Öğrenmeye ve gelişmeye motive olmuş insanlar arıyoruz. İlginç ve zorlu görevler arayan ve işimize yeni fikirler sunmak isteyen biriyseniz, başlamak için doğru yerdesiniz. Giriş seviyesi görevlerle ilgili bazı örnekler arasında şunlar bulunmaktadır: Müşteri Servis Mühendisi, Proje Mühendisi, Satış Mühendisi, Tasarım Mühendisi, Denetleyici Asistanı, Pazarlama Asistanı, İK Analisti ve İş Analisti.

Eğitim kurumlarıyla ortaklıklar

Araştırma çalışmaları, staj, tez projeleri ve diğer iş projeleri ile yeteneklerin paylaşılması ve geliştirilmesi amacına yönelik olarak eğitim kurumlarıyla aktif bir şekilde çalışıyoruz. Yerel KONE birimleri ayrıca yerel kariyer fuarlarına ve ortak okullarımızda gerçekleştirilen diğer öğrenci etkinliklerine katılmaktadır.

img_Investors_Office people

Dünya standartlarındakİ ünİversİtelerle İşbİrlİğİ

Dünya standartlarındaki birçok üniversitenin teknoloji ve işletme fakültelerinin yanı sıra öğrenci dernekleriyle yakın ilişkiler içindeyiz. KONE, dünya standartlarındaki 26 akademik kuruluştan oluşan CEMS'in (Global İşletme Eğitimi Topluluğu) kurumsal ortaklarından biridir. Önde gelen üniversiteler ile ticari kuruluşların kaynaklarını bir araya getiren CEMS, geleceğin uluslararası işletmecilerinin eğitilmesi ve hazırlanmasına yönelik çalışmalarda bulunmaktadır.

Yönetimin geliştirilmesi alanında, diğer liderlik becerileri arasında stratejik düşünmeyi geliştirmeye yönelik yönetim ve işletme fakülteleriyle işbirliği yapıyoruz. Daha üst düzey yönetimin geliştirilmesi amacına yönelik olarak ise İsviçre'deki IMD (Uluslararası Yönetim Geliştirme Enstitüsü) İşletme Okulu ile birlikte çalışıyoruz.

img_lab-engineer-dop

Yenİ çözümler gelİştİrmek

KONE Araştırma ve Geliştirme merkezleri Finlandiya, İtalya, Almanya, Çin, Hindistan ve Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunmakta olup dünyanın dört bir yanındaki önde gelen eğitim kurumlarıyla ortaklıklarımız bulunmaktadır. KONE, temel araştırma faaliyetlerinden ürün geliştirme ve uygulama çalışmalarına kadar her alanda yeni çözüm ve uygulamaları aktif bir şekilde aramaktadır.

Students & graduates

Farklı ülkelerde sunduğumuz heyecan verici iş fırsatlarını inceleyin!

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website