Technicians & professionals

Forbes dergisi tarafından dünyanın en yenilikçi şirketlerinden biri olarak gösterilen KONE geçtiğimiz yüzyıl boyunca kendisini müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamaya adamış olup, sektör lideri asansörler, yürüyen merdivenler ve otomatik bina kapılarının yanı sıra modernizasyon ve bakıma yönelik yenilikçi çözümler sunmaktadır.

KONE olarak misyonumuz, kentsel yaşamın akışını geliştirmektir. İşimiz, dünyanın en iyi şehirlerini, binalarını ve kamusal alanlarını yapmaktır ve bizler şehirlerin daha iyi bir yaşama yönelik çözümün parçası olduğuna inanıyoruz.

Teknik bir uzman olarak KONE'nin kalbinde yer alın - insanların yaşamlarını kolaylaştıran bir kahraman olun. Kariyeriniz ve kişisel hedeflerinize yardımcı olacak birçok deneyim ve fırsat sunmaktan gurur duyuyoruz.

Profesyoneller ve teknik uzmanlara yönelik fırsatlar

img_Professionals and technicians_Escalator service technicians

Teknİk uzmanlar

Teknik uzmanlar için, sektörde referans yapılar olarak değerlendirilen simgesel binalarda çalışma olanağı sunuyoruz. Yüksek teknolojiye sahip ekipmanların yanı sıra, 7/24 performansı temin eden sofistike hizmetler de sunuyoruz. Gerçekten de satışlarımızın yarısından fazlasını sunduğumuz hizmetler teşkil etmektedir.

Becerileriniz rakiplerimizden daha avantajlı konumda olmamıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için dünyanın dört bir tarafında eğitim merkezlerimiz bulunmaktadır.

img_Professionals and technicians_Pero female factory worker

Fabrİka çalışanları, montaj teknİsyenlerİ, test ve servİs teknİsyenlerİ

Fabrika çalışanları, dünyanın dört bir tarafındaki modern tesislerimizde imalat sürecinde görev almaktadır. Montaj ve test teknisyenleri asansör ve yürüyen merdivenler gibi ekipmanların güvenli ve kapsamlı montajından sorumlu uzmanlardır. Bakım ve modernizasyon faaliyetlerini gerçekleştiren servis teknisyenleri, her gün gerçekten olağanüstü hizmetler sunulmasını temin etmek için müşterileri günlük olarak ziyaret ederek KONE elçileri olarak görev yapmaktadır.

Geleceğin teknik uzmanlarını yetiştirmek için eğitim programları da gerçekleştiriyoruz. Bu programlar genel olarak eğitim kurumlarıyla işbirliği içerisinde organize edilmektedir. KONE'de nasıl teknik bir uzman olabileceğinizi öğrenmek için yerel KONE ofisinizle irtibata geçiniz.

img_Professionals and technicians_Office meeting

İş profesyonellerİ

Geleceğin liderleri için, kişisel gelişim ve kariyer geliştirme çabalarını destekleyen fırsatlar sunuyoruz. Ayrıca düzenli performans geliştirme tartışmalarını da içeren bir yönetim sürecine sahibiz. Bir asırlık bir deneyime sahip sorumlu bir işveren olarak KONE, kariyer yapmak için harika bir yerdir.

img_Professionals and technicians_Lab researchers

Mühendİslİk profesyonellerİ

Mühendislik profesyonellerine yönelik olarak, beceri ve kabiliyetlerinizi geliştirmeniz için ilham veren bir ortam sunuyoruz. Global ekiplerde, yenilikleri birlikte yaratıyoruz. KONE iş rotasyonu ve kariyer gelişimine yönelik mükemmel fırsatlar sunmakta olup yerel ve global eğitim programlarına sahibiz. Bunların bazıları önde gelen üniversitelerle işbirliği içerisinde geliştirilmiştir.

Farklı ülkelerde sunduğumuz heyecan verici iş fırsatlarını inceleyin!

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website