Asansör bileşen geliştirmeleri

img_component-upgrades-no-obligation-assessment

Asansörünüz 10 yıllık ömrüne yaklaşıyorsa, küçük yükseltmeleri planlamanın zamanı gelmiş olabilir. Asansörünüzün kolay ve düşük maliyetli bir şekilde , güvenli ve sorunsuz çalışmasını sağlamaya yardımcı olabiliriz. Bileşen yükseltmeleri, planlanan bakım ziyaretleri sırasında sıklıkla kurulabilir, bu da bina sakinleri ve ziyaretçileri için daha az güçlük anlamına gelir.

Yükseltme çözümlerinin faydaları

EKO-VERİMLİLİK

Asansör sisteminizin elektrifikasyon sistemi, kontrol sistemi ve kabin aydınlatma sisteminin yükseltilmesi, tüketilen enerji miktarını kayda değer bir şekilde azaltabilir. Bu yükseltmeler asansörünüzün daha eko-verimli hale gelmesini sağlayarak işletme maliyetlerinizi de düşürür.

PERFORMANS

Asansör kontrol sistemi ve kapı kontrol sistemi gibi bileşenlerin modernizasyonu ile asansör performansı büyük oranda geliştirilebilir. Bu yükseltmeler güvenilirliği, hizalanma hassasiyetini, bekleme sürelerini ve erişilebilirliği geliştirir.

GÜVENLİK

Asansör yolcuları ve bakım personelinin güvenliğinin temin edilmesi en yüksek önceliğimizdir. Asansör kuyusu ve makine dairesi aydınlatma sistemleri, kabin aşırı hız regülatörü veya makine koruma tertibatları gibi bileşenlerin yükseltilmesi,güvenliği arttırır ve binanızdaki riskleri daha iyi yönetmenize yardımcı olur.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website