WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website
Back to top

Ürün bilgileri

Tanım

Devrim niteliğindeki KONE HybridHoisting™ sistemi, kayış ve halat teknolojilerini tamamen yeni bir şekilde bir araya getirmektedir – asansörü kayışlar hareket ettirirken, halatlar kabini kuyu içerisinde asılı tutar. Optimize edilmiş bir konfor sağlamanın yanı sıra, KONE NanoSpace aynı zamanda asansörün enerji tüketimini ve işletme masraflarını da minimize eder.

Teknik özellikler

  • Tanım: Mevcut asansörlerin tam değişimine yönelik makine dairesiz çözüm
  • Hız: 1.0 m/sn
  • Maks. seyir: 40 m
  • Maks. yük: 630 kg
  • Maks. kişi: 8 kişiye kadar
  • Grup içerisindeki maks. asansör sayısı: 2

Dizayn

  • 2 tip sinyalizasyon
  • İlham veren 6 farklı dizayn teması
  • Özelleştirilmiş bir görünüm ve his yaratmak için kombine edilebilen 100'den fazla aksesuar ve malzeme

Önemli noktalar

img_elevator-nanospace-blocks-1

DAHA KONFORLU SEYİR

Devrim niteliğindeki KONE HybridHoisting™ sistemi, kayış ve halat teknolojilerini tamamen yeni bir şekilde bir araya getirmektedir – asansörü kayışlar hareket ettirirken, halatlar kabini kuyu içerisinde asılı tutar. Enerji tasarruflu KONE EcoReel™ motor gibi gürültülü bileşenler asansör kuyusu içine yerleştirilmekte olup, bina içinde olabilecek rahatsızlığı daha da azaltmaktadır.

img_elevators-mono700-highlight-1

BİNANIZIN STİLİNİ TAMAMLAYAN KABİN İÇ DÜZENLERİ

KONE Dizayn Koleksiyonu, ödüllü dizayn ekibimiz tarafından yaratılmış ilham verici asansör kabin iç düzenlerini içermektedir. Koleksiyonda yer alan modern dizayn temaları arasından komple bir kabin iç düzeni seçin veya geniş malzeme ve aksesuar yelpazemizde yer alan dilediğiniz malzeme ve aksesuarları karıştırıp eşleştirerek kendi benzersiz görünüm ve hissinizi yaratın.

img_elevator-nanospace-blocks-3

DAHA AZ GÜRÜLTÜ VE GELİŞTİRİLMİŞ ENERJİ TASARRUFU

Optimize edilmiş bir konfor sağlamanın yanı sıra, KONE NanoSpace aynı zamanda asansörün enerji tüketimini ve işletme masraflarını da minimize eder.

Detaylı ücret tahmini için bizimle iletişime geçiniz