Her ihtiyaç için bir bakım çözümü

img_Your maintenance journey_02_Content_block-950x540

ÖZEL OLARAK HAZIRLANMIŞ BAKIM İLE KONTROL SİZİN ELİNİZDE

Her şey, dikkatlice dinleyip sizin, ekipmanınızın ve kullanıcılarınızın neye ihtiyacı olduğunu anlamakla başlar. Sonrasında ihtiyaçlarınızla uyumlu bir bakım çözümü oluşturabiliriz.

Bu çözümün neleri kapsadığına dair net bir teklif alırsınız; böylece kararınızı istek ve ihtiyaçlarınıza göre verebilirsiniz.

img_Your maintenance journey_03_Content_block-950x540

HER ŞEYİN SORUNSUZ ÇALIŞMASINI SAĞLAMAK İÇİN ÖNLEYİCİ BAKIM

Önleyici bakım, muhtemel sorunların oluşmasını en başından engellemeye yardımcı olur ve her şeyin güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Ekipmanınız için, kullanım şekline ve diğer etkenlere dayanan bir bakım planı oluştururuz.

Düzenli kontroller ile her türlü onarım ve modernizasyon ihtiyacı hakkında sizi bilgilendirerek, ekipmanın durumu ve performansı hakkında güncel bilgiler sunarız.

img_Your maintenance journey_04_Content_block-950x540

BEKLENMEDİK ARIZALAR İÇİN HIZLI VE GÜVENİLİR ONARIMLAR

Olur da bir şeyler ters giderse teknisyenlerimiz çoğu sorunu tek bir ziyarette çözebilir. Herkesi neler olduğu ve ekipmanın ne zaman tekrar çalışır duruma geleceği hakkında bilgilendiririz.

Binanızdaki aksamaları en aza indirmeye yönelik esnek bakım planlaması dahil olmak üzere bir dizi sözleşme seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz.

img_Your maintenance journey_05_Content_block-950x540

BİLGİ ALMANIZ İÇİN AKILLI ÇEVRİMİÇİ ARAÇLAR

KONE Online; bakım sözleşmeleri, ekipman, devam eden bakım çalışmaları ve servis talebi çağrıları ile onarımlar hakkındaki bilgilere anında erişmenizi sağlar. Ayrıca, daha kolay planlama ve bütçeleme için, tamamlanan bakım çalışmaları ve maliyetler hakkında raporlar oluşturabilirsiniz.

KONE Mobile, 24/7 Connect ile bağlı ekipmanlar dahil olmak üzere ekipmanların durumunu ve ayrıca devam eden, geçmiş ve yaklaşan bakım çalışmalarını takip etmenizi sağlayan bir akıllı telefon uygulamasıdır.

img_Your maintenance journey_06_Content_block-950x540

7/24 HİZMETİNİZDE OLAN ÖNCEDEN TESPİTE DAYALI BAKIM

KONE 24/7 Connect ile önceden tespite dayalı akıllı bakım teknolojisindeki en son yeniliklerden faydalanın.

İletişime geçin

Size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha detaylı bilgi vermek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Ekiplerimizden biri en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Sample form


+90


My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other

Bu formu göndererek kişisel bilgilerinizin toplanmasını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik politikamızı inceleyiniz.


WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website