KONE CARE™ DX Asansör Önleyici Bakım Hizmeti

Asansör endüstrisindeki ilk karbon nötr bakım hizmetiyle KONE DX asansörünüzü en iyi durumda tutun. Yapay zeka destekli önceden tespite dayalı bakım, otomatik güncellemeler, uzaktan servis ve parmaklarınızın ucundaki kişisel veya dijital destek sayesinde KONE Care™ DX, çalışma süresini en üst düzeye çıkarır ve asansörünüzün ömrünü uzatır.

>%40

Asansör arızalarında %40 azalma

1.

İlk karbon nötr asansör bakım hizmeti

7/24

7/24 destek ve öngörüler

KONE CARE™ DX Asansör Önleyici Bakım Hizmeti

KONE Care™ DX 'i keşfet

KONE DX asansörleri gelişmiştir. Onlarla ilgilenmek kolaydır. KONE Care™ DX Servisi, daima güncel bilgilere ulaşmanızı sağlarken, önceden tespite dayalı asansör bakımı için yapay zeka ve dijital bağlantının gücünü kullanır.

img_dx-lander-page-digital-services_668x376

AKILLI SERVİSLER ASANSÖRÜNÜZÜN ÖMRÜNÜ UZATIR

Yapay zeka destekli önceden tespite dayalı bakım, otomatik güncellemeler ve akıllı sorun giderme ile KONE DX asansörünüzü her gün çalışır durumda tutun. KONE Care™ DX ile KONE 24/7 Connect'in tüm avantajlarından ve daha fazlasından yararlanırsınız ve çalışma süresini en üst düzeye çıkarırsınız.

img_kone_care_dx_landingpage_block4_image2_support

EKİPMANINIZLA İLGİLİ ANINDA DESTEK VE GÖRÜNÜRLÜK SAĞLAR

Uzmanlarımızın desteğiyle ihtiyaç duyduğunuzda yardım alın, çevrimiçi raporlar ve anında mobil bildirimler aracılığıyla parmaklarınızın ucuna gelen asansörünüzün performansını izleyin. KONE Online ve KONE Mobile aracılığıyla bizimle iletişime geçebilir veya müşteri çağrı merkezimizle görüşebilirsiniz.

KONE CARE™ DX Asansör Önleyici Bakım Hizmeti

img_kone_care_dx_landingpage_block4_image3_sustainable

SÜRDÜRÜLEBİLİR ASANSÖR BAKIMINDAN FAYDALANIN

Planlanmamış bakım ziyaretlerini azaltın ve yaklaşan onarımlar için proaktif olarak planlamayı kolaylaştıran önceden tespite dayalı hizmetlerimizden yararlanın. Ayrıca, tüm KONE Care™ DX bakım ziyaretleri dengeleme programlarımız aracılığıyla karbon nötr olacaktır - bu da dünya için daha iyidir.

img_kone_care_dx_landingpage_block4_image4_experience

KİŞİYE ÖZEL DENEYİMLER YARATIN

Binanızdaki kullanıcı deneyimini artırmak için kolayca uyarlanabilen, etkinleştirilebilen ve ölçeklenebilen, özenle seçilmiş dijital hizmetlerden keyif ve ilham alın. KONE Care™ DX, bağlantı gücünden yararlanmanın ve KONE DX sınıfı asansörünüzü sorunsuz bir şekilde geliştirmenin en akıllı yoludur - binanızı hem bugün hem de gelecekte en üst düzeyde tutar.

Asansörünüzü dijital hizmetlerle geliştirin

Dijital hizmetler ve bağlanabilirlik ile asansör kullanıcıları için özel deneyimler oluşturabilir ve tüm bina için insan akışı deneyimini iyileştirebilirsiniz.

İletişime Geçin

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Önceden tespite dayalı sürdürülebilir asansör bakımı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve KONE Care™ DX'in KONE DX asansörünüzden en iyi şekilde yararlanmanıza nasıl yardımcı olabileceğini keşfedebilirsiniz.

Sample form


+90


My query is about *|Installing new equipment in a new building|Installing new equipment in an existing building|Repairing or upgrading existing equipment|Maintenance|Other
Equipment/service type *|Elevators|Autowalks|Escalators|Advanced People Flow solutions|People Flow planning|Other

Bu formu göndererek kişisel bilgilerinizin toplanmasını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik politikamızı inceleyiniz.


İlgili Makaleler

KONE CARE™ DX Asansör Önleyici Bakım Hizmeti

AKILLI ASANSÖRLER HAKKINDA DAHA FAZLA  BİLGİ EDİNİN

AKILLI ASANSÖRLER HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Akıllı teknoloji ile binanızı geleceğe hazır hale getirin ve asansör işlevselliğini artırın.

KONE CARE™ DX Asansör Önleyici Bakım Hizmeti

ÖZEL BAKIM ÇÖZÜMLERİNİ KEŞFEDİN

ÖZEL BAKIM ÇÖZÜMLERİNİ KEŞFEDİN

Sadece sizin için tasarlanmış hizmetlerle asansör bakımının zirvesinde kalın.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website